Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülhet összehozni...

Mennyibe kerülhet összehozni egy kissebb éttermet? A párom nagy álma egy saját vendéglö és én szeretném, ha beteljesülne a vágya!?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 14:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
@9: na jolvan, koszonjuk az esti meset, mostmar mehetsz a bilire, aztan aludni.
2012. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Flector 67 ***** válasza:
Honnan tudjátok? Még igaz is lehet.
2012. márc. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Aha. Szerinted egy ekkora étteremlánc tulajdonosa a gyik.hu-n irogat és henceg?
2012. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Flector 67 ***** válasza:
Azt írta bérli őket. Nem tulajdonos. A tulajdonos szerintem épp a szigetén sörözget:)
2012. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem hencegésnek szántam a válaszom. A kérdező kérdezett, leírtam az én véleményem. Nagyon sajnálom, ha némely emberekben sikerült lerombolni azt az illúziót, miszerint ha éttermed van, akkor reggel 7órától éjfélig bent kell lenned. Keményen megdolgoztam ezért az eredményért, még más 19 évesen szórakozott, én a saját sörözőmben dolgoztam. Lehet hitetlenkedni, és nem hinni.. mindig is hidegen hagytak az ilyen gondolatok és emberek. A Gyik.hu egy nagyon hasznos oldal. A segítségével számos olyan munkanélküli pincérrel és szakáccsal sikerült kapcsolatba kerülnöm, akik ki akartak törni, és szerettek volna dolgozni. Ez az oldal tele van remény vesztett emberekkel, akik szeretnének bizonyítani de, nincs rá lehetőségük. Az említett üzlethelyiségeket saját magam bérlem, és saját magam hoztam létre az éttermeket a semmiből. Cég tulajdonosként részt veszek a vállalkozás menetében, de a napi ügymenetre megvannak a megfelelő dolgozók, akik ellátják e feladatokat.

Büszke vagyok arra, hogy 93%-ban Magyar munkavállalóim vannak, és sok időt fordítok arra, hogy rátaláljak a tehetséges emberekre.

A jövőben is fogom ezt az oldalt olvasgatni, ugyanis munkaerő keresés szempontjából tökéletes.

Mások véleményét építő jelleggel elfogadom, de az irigykedőeket kihagyom.

A hitetlenkedő embereket szívesen várom egy étkezés erejéig, feltéve, ha rendelkeznek megfelelő anyagi háttérrel az igazi gasztronómia kipróbálásához. Meglátjuk ki nevet a végén..:)

2012. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Flector 67 ***** válasza:
Na látjátok ezt mondtam. Simán lehet, hogy bérli. Így azért megvalósítható. Egyébként a cég is magyar, vagy az külföldön van bejegyezve?
2012. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Flector, ne legyél értetlen, attól hogy bérli az üzlethelységeket még ő az étteremlánc tulajdonosa.
2012. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Flector 67 ***** válasza:
És saját magától bérli?:)
2012. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Flector, szerintem kevered a franchise-al..abban is vannak érdekeltségeim de az egészen más tészta. Az üzlethelyiségeket kulcsrakészen és üres állapotban béreltem/bérelem. Aztán a különbőző belsőépítészeti munkálatok ( konyha, étkező, privát étkező, mellékhelyiség ) kialakítása után nyitottam meg az éttermeket. A hosszútávú bérleti szerződések szavatolják a befektetett összeg megtérülését. Mivel a Fine Dining gasztronómia Magyarországon szinte ismeretlen, ezért a vállalkozás nagyrésze külföldre specializálódott. Ott terjeszkedem, ott fejlesztek, itthon néhány súlyponti éttermem van csak. A cég osztrák bejegyzés, és szintén ausztriában bérelem a központi irodát is ahol a munkatársak a létesítmény gazdálkodástól kezdve a munkaügyi dolgokig mindent onnan irányítanak. Kivétel nélkül magyar dolgozók.. A kérdésre pedig azért válaszoltam, mert a vállalkozás portfóliójában egyaránt vannak kisebb és nagyobb közel 500m2-es éttermek.
2012. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Flector 67 ***** válasza:
Köszönöm. Értem. Csak én másban utazom és nem esett le elsőre, hogy mi a biznisz ebben a bérlés dologban.
2012. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!