Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinti9701 kérdése:

Ti szerintetek mi az igaz szerelem? : ) Nagyon kiváncsi vagyok mindenkiére ( : És ha a saját kapcsolatodat igazinak szerelemnek érzed akkor mi okból? Hogy érted ezt el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem az az igazi szerelem, amikor egymást nézitek, hanem amikor egy irányba néztek kifelé":)

Én 3 éve vagyok a párommal.Egyszer szakítottunk,mert úgy éreztük kihűlt a kapcsolat.Fél évig külön voltunk,de utána rájöttünk,hogy nem tudunk egymás nélkül meglenni :)Lehet ez volt a mi idillikus kapcsolatunk elindítója. Igazából sose vesztünk össze.Sose vagyunk féltékenyek.Pedig sajnos 2 hetente tudunk találkozni :( Szerintem nagyon harmonikus kapcsolat a miénk,mindig mindent megbeszélünk.Sok párnál viszont látom,hogy a féltékenység megmérgezi a kapcsolatot. Nekem nem kellett semmit tennem a jó párkapcsolatért.Egyszerűen összeillünk,egy hullámhosszon vagyunk.Egy másik emberrel nem ment.Csak meg kell találni a megfelelő embert :)

2012. febr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az igaz szerelem olyan mint az igaz gyöngy, nem létezik. Nincs olyan, hogy csak vagyunk és életünk végéig szeretjük egymást, nap mint nap meg kell küzdened a szerelméért és neki is a tiedért.
2012. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
...szavakban nem lehet kifejezni...
2012. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt érzed, hogy már nem te vagy te, hanem te Ő vagy, annyira átlényegülsz vele lélekben. Amikor a nagy szerelmi őrjöngés után nem azt érzed, hogy langyosodnak az érzéseid iránta, hanem egyre jobban szilárdulnak. Mikor emberileg is szereted, becsülöd, tiszteled és felnézel rá, csodálod. Nemcsak a szerelmed, hanem a legjobb barátod is, akiért tűzön-vízen át kiállnál, bármikor sorsközösséget vállalnál. Vagyis a TÁRSAD. Az sem változtat szemernyit sem az érzéseiden iránta, ha megcsúnyul vagy elveszti pl. a végtagjait balesetben. Nekem ezt jelentette az igazi szerelmem.
2012. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
:)) hát furcsa, de én olyakvalaki iránt érzek szerelmet már több éve, akivel nem járok együtt... volt egy időszak, amikor együtt voltunk, de annak is már kb másfél éve... nagyon sok tényező közrejátszik abban, hogy különváltak útjaink, (nem részletezném, elég byonyolult, és nem si ez a kérdés:D ) viszont én a mai napig ugyanúgy szeretem, mint amikor megismertem... nincs olyan nap, nincs olyan óra, hogy ne gondolnék rá, sőt, minden egyes pillanatban ott van a tudatomban, mindent hozzá kötök... egyszerűen ő nekem a boldogság szinonimája... amikor vele voltam olyan volt, mint vmi mesevilágban, nem számított semmi gond vagy probléma, csak ő.. most is miközben írom ezeket a sorokat önkénytelenül is mosolygok és a nevetését hallom magamban, érzem az illatát... voltak már azóta mások az életemben, de minidg ő marad számomra az első, az igazi.. és valahogy úgy érzem, hogy sohasem fogom elfelejteni, mindig ő lesz nekem a nagy Ő, az egyedüli aki előtt önmagam tudtam lenni, aki megértett, aki mellett 1 óra 1 percnek tűnt :)) nekem kb ezt jelenti a szerelem:)
2012. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szép sztori, kedves előttem szóló. Már régi a hozzászólás, de azért kíváncsiságból: újra egymásra találtatok???? ;)
2016. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!