Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak itt tényleg sikeres...

Flector 67 kérdése:

Vannak itt tényleg sikeres emberek?

Figyelt kérdés
Kamusok légyszíves kíméljenek.
2012. márc. 20. 19:02
1 2
 1/14 archon ***** válasza:
Tegyük tisztába, hogy mit értesz siker alatt, ez nagyon relatív. Egyébként sokkal többen vannak szerintem, mint gondolnád, én is annak gondolom magam :-)
2012. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó, legyen mondjuk 100 millió felett, ingatlan vagyon nélkül .
2012. márc. 20. 20:00
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

A sikerességet messze nem csak százmilliókban mérik.

Ha én egy szép helyen dolgozom, azt csinálom amit szeretek, nincsenek 100 millióim, de sosem üres a pénztárcám, mellette boldog vagyok a párkapcsolatomban, vannak igazi barátaim, akkor én lehet hogy sikeresebbnek érzem magam mint az a 150 kilós amerikai pénzember akinek csak a pénz miatt keresi mindenki a társaságát, soha nem tapasztalja meg az igazi boldogságot, és ha 1x elvesztené a tőzsdén a vagyonát a kutya nem nézne felé sem, mert nincsenek igazi emberi kapcsolatai.

2012. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.
2012. márc. 20. 20:31
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Vagy ott van egy "egyszerű" általános iskolai tanár, aki miatt a hetedikes Pistike elkezdett bejárni az iskolába, mert fel tudta kelteni az érdeklődését, elkezdte érdekelni a történelem, és végül felvették az egyetemre is, később jó fizetése, és rendes családja lett.

Akkor ez a tanár sikeres volt, vagy nem?

Szerintem sikeresebb mint sok milliárdos politikus.

2012. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Az interneten mindenki sikeres és milliomos :) De ha mégsem, akkor biztosan tudja hogy hogyan legyen az.


Cégvezetők, sebészek, bírók itt tömegével biztosan nincsenek. Nekik nincs idejük ilyesmire.

2012. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Inkább sok hazug van.


Akik pl. egész nap az üzletet kajtatják, tényleg milliók forognak napról napra a kezeik alatt, örülnek, ha aludni jut idejük; nemhogy még fórumokra járjanak.

2012. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Akkor válaszoljunk a lényegre is :) A család a barátok és a szabadidő mind megvan együtt, és igen, vannak olyan emberek akik mindezek mellett többet keresnek mint amennyit költenek, és tévedés azt gondolni hogy ők minden hónapban milliókat költenek. Nem. De ha időnként megtetszik nekik valami drága dolog, megengedhetik maguknak. Akkor is ha az több százezer forint. A háttérben a vagyont pedig igyekeznek évről évre feljebb tornászni. Én közéjük tartozom. De miért kérdezed?
2012. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt, hogy szerintetek hol kezdődik a határvonal. Mennyitől gazdag szerintetek valaki. Bár gondolom ez mindenkinél más és más.
2012. márc. 22. 23:49
 10/14 archon ***** válasza:
100%

Az anyagi gazdagságot könnyen úgy lehet meghatározni, amikor több a kereseted, mint amennyit el tudsz vagy akarsz költeni. Persze ez így elég faramuci is lehet: amint nő a kereset, úgy nő ez magasabb életszínvonal utáni igény is. Lásd: "Mindenki a saját szintjén nyomorog." :-)


Szóval szerintem az igazi siker az, amikor minimum anyagi biztonságban vagy, de meg tudod húzni a határt is, ami felett már nem tepersz a "több"ért, de e mellett vannak barátaid, családod, akikkel ezeket mind meg tudod osztani. És ami a legfontosabb: van IDŐd is, hogy ezekkel az emberekkel legyél.

2012. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!