Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti milyen üzletet nyitnátok?

Ti milyen üzletet nyitnátok?

Figyelt kérdés

Adott egy kisebb üzlethelyiség a kertvárosban, főútvonal mentén. Milyen üzletet lenne érdemes nyitni benne? Valami szűkebb költségvetésből megoldható kéne. Én a gyrososra gondoltam, kicsit kibővítve péksüteményekkel, üdítőkkel, egyszerűbb édességekkel, egyebekkel. Szóval olyan dolgokkal, amiket akkor vásárol az ember, ha nincs ideje komolyabbat enni.

A közvetlen közelben csak kocsma van, bár azt amúgy sem szeretnék.

Egyéb ötlet?



2012. ápr. 19. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Pedig én a kocsmát ajánlottam volna : jelenleg az egyetlen, amire kereslet van...


Nincs pénze az embereknek, egyre többen csomagolnak maguknak otthon zsíroskenyeret, nem fognak gyrosra, szendvicsre költeni...


Vagy turkálót használt ruhákkal...

Vagy még játékbolt, gyerekruhabolt (olcsó kategória), mert gyerekruha mindig kell, játékot akkor is megvesszük a gyereknek, unokának, ha már alig van kajára pénzünk...

2012. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Semmilyet.
2012. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én virágpárti vagyok (ezzel foglalkozom), de gyrosost is nagyon szívesen nyitnék, szerintem ez tök jó ötlet! Sok sikert hozzá! :)
2012. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most semmi sem éri meg, de ez a gyrosos jó ötletnek tűnik.
2012. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!