Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek hogy jönnék ki...

Szerintetek hogy jönnék ki jól? Mennyitől lenne érdemes eladni?

Figyelt kérdés
van több száz darab vadonatúj tanga bugyim, és a Vaterán szeretném eladni. Szerintetek hogy "harapnának" rá a legjobban? Hány darabos csomagokat lenne érdemes feltenni? Előre is köszönöm a segítséget!
2012. ápr. 22. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy hogy lehessen darabra is rendelni, meg csomagban is,és mondjuk három,öt vagy akár tíz darabos csomagban egy-két száz forinttal olcsóbbra jöjjön ki,mint darabra.


Egyébként mekkorák és mennyibe kerülnek?:)

2012. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!:) Tényleg nagyon tanácstalan vagyok...a csomagokat mindenképpen 1 Ft-ról indítanám, darabra nem tudom mennyire lenne rá kereslet. Van minden méret: S, M, L, XL, XXL.

Nem tudom mennyit kérhetek értük.:(

2012. ápr. 22. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül fehérneműboltokban,meg neten, hogy hol mennyi. Attól is függ milyen anyagú,mintájú,minőségű. Tényleg nagyon változó az ára.
2012. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel őket fix árasra, "az én ajánlatom" opcióval. Írj egy körülbelüli árat, ha 1, 5, 10, 50 darabot venne valaki, és írd oda, hogy ha reális ajánlatot kapsz, azt fontolóra veszed. Aztán meglátod, hogy mennyiért éri meg neked eladni.
2012. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!