Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ezt megéri? Férfi ként ha...

Ezt megéri? Férfi ként ha Bécsben dolgozok havi 1 500 - 2 000 eu-ért.

Figyelt kérdés
De Szlovákiai vagyok és ez minálunk nagyon nagy pénz. Ha valaki ennyit keres rettenetesen gazdagnak számít. Megéri 1 esetleg 2 évig elég pénzt gyűjteni utána valamilyen vállalkozást indítani ? Én konkrétan olyan boltra gondoltam ahol minden kapható zöldségek , gyümölcsök , nassolni valók , borok , kicsi játékok stb. Persze Szlovákián akarom ezt beindítani.
2012. ápr. 24. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van ilyen állás, az nagyon jó, mert Bécs közel van és ez elég jó kereset ott is.
2012. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is Szlovákiából vagyok.Ez függ attól is h milyen munka mennyit kell dolgozni,az ország melyik felében laksz(én Galántán)-tehát mennyi lenne az utiköltség,esetleg szeretnél ott lakni....?

Szintén válalkozó hajlamú vagyok,ha utána számolsz rájössz h hacsak a faludban v városodban nincs rá nagy igény(tehát már több multi betelepedett)akkor esélytelen!

2012. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!