Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes manapság egy nőnek indítani? Mi az ami kelendő?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez ért. Így nehéz megmondani:)
2009. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint egy hasonló végzettségű, képességű férfinak.
2009. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. fodrász, kozmetikus, bár ezekhez először természetesen ki kell tanulni a szakmát.
2009. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

bocsi, de nem értem, hogy miért szeretnél vállalkozást, ha azt sem tudod, hogy mit?


alapvetően tudnod kell, hogy mihez értesz, mit szeretsz csinálni. aztán lehet gondolkodni a megoldáson.

2009. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valamivel kereskedni szeretnék, csak nem tudom mi az ami jól megy. Ezért kérdeztem. Mi az amire mindig van vevő.


Az efféle haszontalan válaszokat pedig szerintem mellőzd, inkább hallgass, mert ennek semmi értelme nincsen ("kedves" utolsó válaszoló)

2009. júl. 2. 10:27
 6/7 anonim válasza:
Szépségszalon érdekelne?
2009. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A komment megírásának időpontja: 07-02 10:27


nincs olyan, hogy "mindig".


ha meg nem tudod elfogadni az olyan választ, ami neked nem tetszik, akkor mellőzd a kérdezést, mert ennek semmi értelme nincsen :P

2009. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!