Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elegem van abbol, hogy csak...

Elegem van abbol, hogy csak kamu otthoni munkát találok! Nem lehetne valahogy a cégek fele jelezni, hogy nagyon sok ember dolgozna nekik otthonról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bárhol dolgoznék és bármit, amit becsülettel el tudok látni, fizetést kapok érte, s nem kell tanúkihallgatásra járni a munkaadóm ellen. Ilyenben ugyanis már volt részem, s nem kellemes.
2012. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel a kérdést,mert én is dolgozni akarok. Cégeket szeretnék keresni akik valós munkát adnának sok olyan embernek mint mi! Ehez kérek segítséget!!
2012. jún. 6. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Cégek lesz@rják az embert. Míg te otthonról szeretnél nekik bedolgozni addig van másik 500 ember aki hajlandó bejárni minden nap. Szóval ördögi kör.


Itt nálunk a cégek az urak, mert van kb 2 millió munkahely és van ezekre 5 millió munkavállaló. Azaz túltelítettség van! Ezért tudják azt megcsinálni hogy dolgoztatnak 16 órát, majd ha azt mondod hogy ez nem tetszik akkor kirúgnak, mert van másik 500ember aki a helyedre pályázik!

2012. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
otthonról viszont leginkább teljesítménybéres munkát kapsz, a cég jól felfogott érdeke miatt. Az ilyenek meg neked nem tetszenek sajnos. Szóval nem csak kamu munka van...
2012. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne dolgozhatnál részben otthonról?

Nekem eddig mindenhol belementek abba, hogy a munkám egy részét otthon csináljam meg. Szerintem egy megfelelő munkakörben veled se lenne ilyen probléma.


Az a lényeg, hogy cserébe nyújts olyasmit a munkaadónak, ami miatt megéri neki ebbe belemenni. Például ha otthon kétszer olyan gyorsan haladsz, akkor semmi kifogása nem lesz a dolog ellen :)

2012. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vannak olyan cégek ahol az otthoni munkát részesiti előnyben,és ez nem más mint az online marketing vagy hálózatépités,saját üzletet hozhatsz létre viszonylag olcsoón és az már rajtad áll mennyit akarsz keresni havonta..én is most kezdtem egy otthoni munkát és végre rátaláltam arra amire vágytam.ha érdekel lehet tudok segiteni.
2012. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az otthon végezhető munka és a távmunka eléggé le van szabályozva abban az értelemben, hogy mi végezhető így.

Most talált egy ismerősöm egy újabb kamut, műköröm csomagolásról.

Csak szólok: ahol bármiért előre kell fizetni akármilyen címen (fuvarktg, kaució) az törvénytelen.


Ha otthoni munka kell vagy távmunka, akkor találj céget és munkát, járd ki magadnak a lehetőséget és akkor lesz. Ez a mai magyar valóság. Még nagyon messze vagyunk attól is például, hogy anyukák részidőben valami elfogadható bérezésért dolgozzanak. Nemrég volt erről egy beszélgetésem néhány szakemberrel (jogász, munkaügyi központos képviselők), sajnos ők sem tudnak ennél jobb megoldást.


A másik tapasztalatom az, hogy sokan még mindig fizetést keresnek és nem munkát.


Valaki előttem írta az otthoni munkára a hálózatépítést. Kérlek ne értsétek félre. Ez NEM otthoni munka. Én hálózatépítő vagyok, tudom. Egy részét csinálhatod otthonról, sőt ha olyan, akár mindenkit hívhatsz magadhoz megbeszélésre, lehet otthon az irodád, de ez üzlet, vállalkozás. Nem szabad összekeverni, mert ehhez, ha nem is azonnal, de egy idő után számlaképessé kell válni.

Nem bért fizetnek, hanem jutalékot.

2012. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos kirúgtak,mert a beteg gyermekemmel akartam tölteni az éjszakát!Azóta nem találok munkát,pedig jönnek a csekkek....
2012. jún. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!