Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 3,5 Millió nettó árbevételre...

3,5 Millió nettó árbevételre fél éve indult EV 22 évesen mennyi hitelt kaphat a vállalkozásra?

Figyelt kérdés

Tudom nem bank senki körülbelüli összegeket várok! esetlegesen tapasztalatokat kik kaptak és menyit és kik nem és ha tudja akkor miért nem?

fiatal is vagyok nincs semmi jelzálogom és csak fél éve vagyok EV!



2012. jún. 6. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A bankok, minimum egy lezárt adóévvel rendelkező nyereséges vállalkozásnak adnak hitelt. De még akkor is erősen megnézik, hogy mennyi a hitelkérelem benyújtásakor az egyéb helyekre esedékes ki nem fizetett számla- és adótartozásai, mennyi a be nem folyt követelése a vevői felé, stb. stb. Sok mindent megnéz még akkor is, és hiába van mondjuk fél év alatt nettó 3,5 millió bevételed, ha a kiadásod 3,4 millió, akkor a fennmaradó 100 ezerből nehezen fogod tudni a hitel+ kamat törlesztést fizetni úgy, hogy még közben abból akarsz te magad is megélni. Mert ők így nézik. Szóval kérdéses, hogy akármelyik banktól kapnál-e.
2012. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3,5 M tiszta haszonra gondolok!

volt 13M bevételem 7M kiadásom adózás után kb 3,5M hasznom marad!

2012. jún. 8. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Az EV-ből alakulj Kft-vé (felelősség miatt), a kezdő cégeknek adnak hitelt (BBank). Előtte konzultálj a bankkal, nyiss náluk számlát (3 hónap számlaforgalmára, már szoktak adni hitelt). Elsősorban számlavezető bankodat kérdezd meg hogy adna-e hitelt.
2013. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!