Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes beindítani kevés pénzből, gyerek mellett itthon? Családi bt-n belül?

Figyelt kérdés
gondoltam ruha, pelenka, játék diszkont? vagy egyéb ötletek?
2011. jún. 25. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az általad említettek közűl teljesen mindegy, hogy ruhával vagy játékkal vagy mindkettővel (mindhárommal) foglalkozol. Pontosan ugyanazokat a problémákat kell megoldanod. Igény mindegyikre lesz. A raktározást kell megoldanod, a termékek beszerzését, a készlet tartását, a vevők kiszolgálását és esetleges panaszaik kezelését, a felmerülő jogi ügyeket, a marketinget, hogy egyáltalán tudjanak rólad. Ideális esetben az "itthon" egy olyan lakást jelent számodra, aminek egy része praktikus módon boltként használható, vagy azzá alakítható.Mindenesetre nehezen látom, hogy oldható meg mindez kevés pénzből, de sok sikert hozzá! Attól is függ, mit jelent nektek a kevés pénz.
2011. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így van!

Kevés pénz? Hát pl. nem milliós beruházásra gondoltam, és ami viszonylag hamar megtérülne.

Egy kis üzletet igyekszünk építeni a ház mellett, így mégis külön lesz, de itthon. vagy vmi kész kis házat.

2011. jún. 25. 21:46
 3/7 anonim válasza:
Műköröm! Műkörömhöz kell tanfolyam(új szakképesítés, de egyszerű, és az ember legalább több lábon áll), néhány alapanyag, kevés extra, illetve egy műkörmös asztal. Hihetetlenül mini m2-en el lehet vele lenni, még külön házrész sem kell. És ha visszamégy a rendes melódba, akkor hétvégente, munkaidő után tudod csinálni. Addig a gyerek alszik, játszik, tv-zik, járókában elvan. Legolcsóbb, legfizetőképesebb. Ingyen neten is hirdethetsz, és hamarosan vendégköröd lesz. Esetleg, ha nagyon muszájnak tartod egy másik telefont vehetsz kártyásat, használtan, hogy tudjanak hívni. Sok sikert!
2011. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a diszkont szerintem nem annyira jó ötlet, nem lesz belőle nagy pénzed. De aztán ki tudja.

Én inkább csinálnék egy webáruházat, akkor nem kell folyton ott tölteni az időt, sőt a külön kis házat sem kell megépíteni, csak raktár kell. A munkaidőd kötetlen, gyerek mellett sokkal ideálisabb szerintem.

2011. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A másik kérdés, hogy miért akarsz vállalkozást beindítani. Pénzért? Vagy egyszerűen csak csinálni szeretnél valami hasznosat?
2011. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Inkább a pénz miatt. Muszájból. eléggé hasznosat csinálok én anélkül, ikreket nevelek.:)

A webáruház jó ötlet, de nem bonyolult mindig figyelni, és állandóan a postára rohangálni a rendelt cuccokkal, meg csomagolni?

És mit érdemes ott? lehet használt ruha? pelenka? Az az igazság hogy abból már rengeteg van. mondjuk turiból is, de nálunk a faluban nem nagyon. bár mellette szól az üzlet kialakítása, akkor nem kéne.

a műköröm is jó, de már van 2 nálunk. meg kell ahhoz ügyesség is, nem?

2011. jún. 26. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a pénz miatt csinálod, akkor egyértelműen a hálózati marketing a legjobb megoldás.

Garantáltan kevés pénzből tudod beindítani (néhány 10eFt, de cégtől függ).

Az üzemeltetési költsége is alacsonyabb, mint bármely más vállalkozásnak (15-30eFt/hó).

A termékekkel sincs gondod, megoldották helyetted.

A kiszállítással sincs gondod, a partnereid a webáruházon keresztül maguknak rendelnek.

Az teljesen rajtad áll, hogy mikor és mennyit foglalkozol az üzlettel.

Csak az ostoba előítéleteket kell az embernek felszámolnia magában, és kibírni azt, hogy akit megkeresel az ajánlattal, néha furcsán reagál.

2011. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!