Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit érdemes értékesíteni egy...

Mit érdemes értékesíteni egy szép, jó helyen levő (városközpont), szép, nagy ablakkal rendelkező üzlethelységben, ha az csak 9 négyzetméter?

Figyelt kérdés
Szívesen várom az ötleteket, mert nagy kedvem volna hozzá, de ekkora területen nincs annyi lehetőség. Ja, újságos kilőve, már van egy mellette! Köszi! :)
2009. júl. 3. 16:02
 1/2 anonim válasza:

Ki lehet találni valami fantáziadús ötletet, kérdés hogy tényleg annyira jó helyen van-e, meg kéne nézni a környéket, azután lehet konkrétumot mondani.

Ha gondolod küld el emailben.

2009. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Újságos, ruha, élelmiszer, fodrász, kozmetika, ilyenek vannak, nem messze van egy zöldséges is. Gondoltam bizsusra, vagy szépészeti kellékekre, ajándéktárgyakra, vagy esetleg kisebb méretű különleges dolgokra, de konkrétumok nincsenek. Azt sem tudom, hogy mennyi tőkével lehet elkezdeni egy ilyen boltot, mert gondolom bizományba nem szívesen adják a gyártók az árut. Esetleg jó lenne még hitelirodának, de nem tudom mekkora esélye lenne. És nem vagyok járatos a hitelezésben sem, de ha valakivel meg tudnék egyezni az jó lenne nem?

Mi a véleményetek?

2009. júl. 5. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!