Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 6 millió ft-om. Milyen...

Van 6 millió ft-om. Milyen vállalkozást, vállalatot illetve céget érdemes vagy lehet ebből indítani? Olyan kellene ami jól hoz és ezt a 6 milliót vissza is nyerem vele + további befektetéseket tudok csinálni a bejövő pénzből!

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Add nekem! :D:D bocsi csak viccelek...de azért vehetsz egy nacit nekem...:D:D
2009. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Én a helyedben ingatlanba fektetném!
2009. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
én most ingatlanba biztosan nem. Válság van, az emberek nagy részének alig van pénze, nem ám, hogy ingatlant vegyen. Import-export vállalkozásokban van még lé tudtommal
2009. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ingatlanom van saját 2 is Mindenem megvan csak a régi munkámmal felszámolok és ami aból lesz pénz abból szeretnék az üzleti éáletben elhelyezkedni!Amúgy inport export alattmit értesz?
2009. júl. 4. 23:51
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Egyik ismerősöm az EU-n belül szállítmányoz magyar húst (pécsről, tudtommal). 5 kamionjuk van, szóval eléggé felfuttatott biznisz már. Ha a leggazdaságosabban akarod csinálni, külföldön is nyitnod kéne egy céget (vagy csak ott), ugyanis (tudtommal, jelen szabályok alapján)


a.) külföldre eladott áruk nem áfa-kötelesek

b.) a külföldi vásárló viszont visszagényelheti utána az áfát.


ebben nem vagyok biztos, nézz utána. 6M lehet, hogy kicsit kevés lesz, bár, ha nem saját kamionnal akarod, és csak szervezed, elég lehet ahhoz, hogy bebikázd a céget.


nézz körül előtte mindenesetre, és csak akkor vágj bele, ha meglenne a felvevőpiac is.


A helyedben mondjuk kimennék németországba/ausztriába/egyéb EUs országba, és összehasonlítanám, hogy mi az, ami nálunk olcsóbb, és azt kezdeném kiszállítani olyan áron,hogy nekik olcsóbb legyen, és nekem is meglegyen a hasznom.


remélem, segített :)

2009. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha pl. diszkont kincstárjegyeket veszel belőle, akkor 1 év alatt kb. 500 ezer Ft hozamod lesz. Ez nulla vesződséggel sokkal több és biztosabb, mintha vállalkozásba kezdenél. Az így szabadon hagyott idődben meg dolgozz és halmozz fel pénzt. Egyébként 6 millióval nem nagyon lehet vállalkozást indítani, ahhoz túl kevés.
2009. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Import/export vállalkozást indítani esélyed sincs, ehhez ugyanis sokmilliárdos tőkeerős cégekkel kellene versenyezned a Tescotól a Lidlen át a Metróig.


Biztos, hogy nem leszel sikeres vállalkozó, ha olyan kérdéseket teszel fel, mint ezek itt. Ülj a pénzeden inkább, örülj neki, hogy megtakarításod van és nem adósságod. Fektesd be (semmiképpen sem ingatlanba, és részvénybe is csak vigyázva), szép lassan gyarapítsd. Vállalkozni nem érdemes.

2009. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
én egy mosodát csinálnék.Az elöző fönökömnek 1 év után 4milliot hozott az üzlet havonta. Most 5 éve folyamatos munkája van.
2009. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
83%
az én ötletem egyszerü. a pénzed 50% ával társulj egy épitöipari cégbe. a másik fele meg marad arra hogy várd a befektetésed hasznát. tudok egy céget melynek tőkére lenne szüksége,hogy a munkáit melyek évekre szólnak eltudja kezdeni. ha érdekel írj.
2009. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
62%
Hello! Szerintem bérelj egy helyiséget és ezerrel nyomnánk a masszázst. Svéd és talpmasszázs együtt. Hamar felfuttatnánk, csak jó helyen kell legyen az üzlethelyiség. Ágy, szék, szaktudás van. Később lehetne bővíteni egyéb masszázsfélékkel, egészséges élethez fontos kiegészítőkkel...
2009. aug. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!