Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Zenés bárt, kávézót szeretnék...

Zenés bárt, kávézót szeretnék nyitni. Érdekelne tételesen felsorolva, hogy mennyibe kerülne elkezdeni?

Figyelt kérdés

Pest belvárosában szeretném (4-500 000 ft körül láttam jó helyeket, akiknek már az engedélyeik is megvannak (alkohol, zene) 2 alkalmazottal, átépítéssel, bárpultal stb.

Olvastam, hogy az állam 3millióig támogatja az új vállalkozásokat, hogyha az indulótőke 20%ával rendelkezem. Ennek milyen más feltétele van? Ezzel együtt kb mennyi indulótőkére van szükségem, hogy legyen tartalákom az első "száraz" hónapokra is, mikor még kevésbé megy az üzlet?


2012. jún. 23. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért azt a 4-500 ezret ki is kellene termelned, ami a bérleti díj. Azon felül az árufeltöltés, és a személyzet munkabére sem csekély összeg. Ha nem rendelkezel több 10 millióval, hozzá se kezdj.
2012. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy nettó 15 millió Ft alatt nem tudsz belekezdeni.
2012. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Engedéllyel neked illetve a cégednek kell rendelkeznie,ha csak nem cégestöl adják ki vagy el.Mondjuk ez a verzió egy ingoványos talaj.De ha a te céged bérli akkor mindenképp neked kell minden engedélyt beszerezned.Azzal viszont légy tisztába,hogy a vendéglátás jelen pillanatban veszteséges.Persze az újdonság varázsa először működik,de hamar ráunnak.
2012. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, olyan ötletem van, ami még Magyarországon nincs (Párizsban töltött fél évem alatt lett kész az ötlet)Csak attól félek, hogy 5-6 év mulva már lesz.

Első két válaszoló: Ti szakmában vagytok?

2012. jún. 24. 16:32
 5/6 anonim válasza:
Igen,csináltam a vendéglátást jó pár évig.
2012. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sőt az megint más kérdés, hogy mennyire vannak ezek a részek, helyek felosztva már egymás között. Én lehet egy vidéki nagyvárost néznék ki magamnak, ott alacsonyabb a bérleti díj, és a vendégszám, ami a vendéglátóipari egységedre jut lehet még magasabb is, mint BP-n.


A többi pedig már csak marketing, és vezetés kérdése, ha jól tudsz helyezkedni, megfogod azt a vásárlóréteget, aki nincsen megszólítva még, akkor simán nyereséges lehetsz. Kb 3-4 hónapja volt egy megrendelő, akinek végeztünk piackutatást az egyik megyeszékhelyen, hogy milyen plusz szolgáltatásokkal lehetne felfuttatni egy kisebb "kávézót".

2012. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!