Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy munkahelyen a főnök...

Ha egy munkahelyen a főnök bankkártyára küldi a fizetésemet, eldönthetem én, hogy melyik bankot szeretném, vagy azt is a főnök dönti el? Valaki le tudná irni tételesen, hogy %-ban és összegben mennyit vonnak le a fizumból?

Figyelt kérdés

Éves kezelési költség, amit havonta vonnak, az mennyi? (ár,%)+ha a bankautomatából leveszek pénzt akkor mennyit vonnak le pluszban alkalmanként(%-ár)? (ha kártyával fizetek vhol azért nem von le a bank semmit, csak ha automatázok... )

számlanyitási költség?

kártyadij? (ezek nem biztos h mind vannak, tájékoztatást szeretnék kérni)

+amit lehagytam irjátok!

Tételesen is irjátok meg+összességében mondjuk minimálbérből mennyit vonnak le összesen!! NAGYON FONTOS VOLNA, KÖSZÖNÖM!


2012. márc. 1. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A levonásokat nem tudom, de az összes díj, ami a bankszámlához kötődik az mindig a banktól és a választott csomagtól függ.

Egy bankon belül is van legalább 5 féle, bank is van legalább 5 féle, ez már 25 variáció. Nem megy ezek nélkül a válasz.

A bankot Te választod meg, a főnök oda fogja utalni...

2012. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

szinte minden banknál van ingyenes számla,ingyenes bankkártyával és ingyenes ATM használattal.

tehát semmit nem vonnak le.

2012. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eldöntheted, melyik bankot választod. Minden banknál vannak olcsó folyószámlák párszáz forintos havi kezelési költséggel. Ha havonta egy összegben veszed fel a fizetésed, az sem kerül szinte semmibe.

Nekem az Erste-nél van Erste Szorgos bankszámlám, annak 239 Ft a havi számlavezetési díja, és havonta valamennyi pénzfelvétel ingyenes kell hogy legyen, mert most direkt megnéztem neked a havi számlakivonatomat, két alkalommal is vettem fel pénzt automatából, de nem számolt fel érte pluszban semmit.

2012. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nagy cégről van szó, akkor a bankok szoktak ingyenes céges számlanyitást ajánlani.

Én néhány éve átjöttem a K&H-tól, ahol 6-800 Ft volt a havi költségem, nagyon sok.

most cég-ajánlatos számlán vagyok 150-190 körül a számlavezetési díj (de Raiffeisennél van "miért nem 0?!" 0 ft-os számla is. és az egyszeri pénzfeltétel ingyenes.


Érdemes végig menni a bankokon, és érdeklődni.

A számlaszámodat te kell megadnod a főnöknek, hogy oda utaljon.

2012. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!