Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne nektek fél millió-Ft...

Ha lenne nektek fél millió-Ft akkor mibe fektetnétek? Milyen vállalkozást csinálnátok ami vissza hozná a befektetési összeget?

Figyelt kérdés
vááalkozás,befektetés,pénzügy,kockázat,üzlet

2012. jún. 26. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Félmilliót vállalkozásba nem nagyon lehet befektetni. Inkább értékpapír vagy arany.
2012. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önálló vállalkozásba nem kezdenék ennyivel. Esetleg betársulnék egy működőbe.
2012. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Fél millió nem túl sok, ahol én tartom a befektetésem ott is a minimum letét 2000 eu. Ez tavaly 140%-os bruttó profitot termelt.
2012. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fél millió az túró.

Ha megérné ennyiből vállalkozást indítani, már megtettem volna. Marad a befektetés. Állampapír, bankbetét, tőkevédedd befektetési alap...

2012. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Zeekrewards!!!!!
2012. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zorall1 válasza:
Fél millióból semmi olyanba ne fogj amihez cég kell, mert annak fenntartása kb. havi 100ezer...1.verzió, indulj neki külföldnek dolgozni arra szerényen de elég kezdésnek, lakbér, kaja, életfenntartás első fizetésig...más hasznosat nem is igazán tudsz csinálni amiben el ne bukd a pénzt csak valami maszekolás ha értesz valamihez! Pl. szerszámok...ez volt a 2. verzió ..:-) Asszem ezek hasznos tanácsok! Betársulni nem tudsz, ezt az összeget úgyis lehúznák rólad, vagy ők is csődbemennek stb...
2012. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Septimius válasza:
Ez engem is érdekelne.
2012. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régiségbe fektettem. Egy cuccot megvettem 2022-ben 17 ezer forintért, most utána néztem és tovább lehetne adni 55 ezerért. Ja, csak közben betörtek és ellopták.

Most beépített széfben zárom el ezeket.

Meg mondjuk ezekhez valamennyire képben is kell lenni a dolgokkal. Akit nem érdekel abszolút az ilyesmi, meg nem értékeli annak felesleges ebbe fektetni. Ha több pénzem lesz, akkor aranyba fogom.

jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Régiségbe fektettem."

Mint pl. ez a kérdés, ami több, mint 10 éves? :D

jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!