Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Zeekrewards-ot elkezdtem a...

Zeekrewards-ot elkezdtem a napokban. Kinek hogy vált be és ha sikerült pénzt keresnie vele hogyan?

Figyelt kérdés

#Nap #pénzt keresnie
2012. júl. 16. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szépen gyűlt a pénz, aztán egyszer csak nem tudtam belépni. Kb ennyi a történet.
2012. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üdv! Gondolom harcoltál is érte.Leírnád pontosan hogyan történt és az oda vezető utat?Köszönöm
2012. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtam a suppora pár e-mailt de válaszra sem méltattak. Igazából nem merültem az egészbe annyira komolyan, csak adogattam fel a hirdetéseket, ahogy az elő volt írva, már egy szép kis összeg össze jött, aztán egyszer csak próbáltam belépni és azt írta hogy nem valid account vagy blokkolva vagyok. A support meg mint írtam le se sz@rta a fejemet. Annyira nem érdekelt az egész, mert próbálgattam sok ilyen mlm-es meg ptc-s baromságot, és nem ez volt az első ami átvágás volt, általában ami sok pénzt ígér az kamu. Ezt már megtanultam.
2012. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a tiédet blokkolnák,hanem azt amelyik irodában hat számjegyű összeg áll.Mégsem teszik,így valószínű hogy nálad volt a gond.
2012. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Nekem aztán magyarázhatod, én semmi olyat nem csináltam ami miatt kivághattak volna. Feladtam egy nap kétszer a hirdetéseket, aztán csá. Ezen sok elszúrni való nincs. Átqrás az egész.

2012. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az...
2012. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ian Catman ***** válasza:
92%

Most komolyan. Napi 1 százalék kamatos kamatot igér. Ez (ki lehet számolni), ha száz dollárt beteszel, két év múlva dollár milliomos leszel. Namost a világon nincs olyan üzleti vállalkozás, amelyik így jövedelmezne. Ha lenne, akkor viszont a dollár annyira elinflálódna, hogy semmit nem érne. De nincs.

..Azért úgy kínálják, hogy "napi öt perc munka", mert így nem köthet bele a PSZÁF jogtalan pénzügyi tevékenységért, és a rendőrség sem, mivel a Btk. már tiltja a piramis játékot, ez pedig az, csak "távmunkának" álcázva. Ha igaz lenne, teli lennénk dollár milliárdosokkal.

...Nem tűnt még fel, hogy mindenki azt mondja, ennyi meg ennyi van a számláján, de senki nem lobogtatja, hogy ki is vette volna?

...NINCS olyan üzlet, amely (kb. 3 százalékos reálgazdaság növekedés mellett) neked évi 2000 százalékot adna. Ugyan miért, a két szép szemedért?

...Aztán. Elvileg ugye el kell helyezni hirdetést valahol. Soha senki még nem látta, hogy megjelenik a hirdetés. Nem is.

...gondolkodj reálisan, ha mindenkinek napi egy százalék, a világgazdaság kb. egy éven belül összeomlik.

...Ügyes trükk, hogy ne nevezzék őket piramisnak, mert naponta meg kell nyomnod pár gombot, tehát távmunka elvileg.

...De itt is van bibi: ha ez munka, akkor a magyar (és európai) törvények szerint munkaszerződés kell, amit írásban kell rögzíteni (és nem számítógépen). Láttál már ilyen kézzel aláírt dolgot? Mert eddig senki.

...Néhány ember kitalálta, és okosak voltak, tudták, elég, ha pár évig működik, addig ők meggazdagodnak. Lelépnek, te meg bottal ütheted a nyomukat, mert nincs is szerződésed.

..Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz...de nagy butaság belépni.

2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!