Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki szintén a...

Van itt olyan aki szintén a zeekrewards-ból él?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi a havi jövedelme ebből?
2012. júl. 14. 10:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/190 anonim ***** válasza:
82%

Ezt olvasd végig türelmesen. Sok komment van, pro és kontra.

[link]

2012. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/190 A kérdező kommentje:

Elolvastam végig. Nem írtak a zeekről semmi rosszat. Eddig a neten sehol nem találtam elmarasztaló írást róla.

ellenben sok emberrel beszéltem és jelenleg is többel kapcsolatban vagyok, aki havonta nagyobb összeget kap a cégtől.(és sok pénzt invesztáltak bele hogy sokat keressenek) Persze ők több hónapja vagy éve kezdték...

Tudom jól rengeteg kételkedő ember létezik. Sok olyan ismerősöm van aki akkor sem hinné el hogy milliókat keresek ezzel, ha ferrárival állítanék be hozzá:-)

2012. júl. 14. 11:51
 3/190 anonim ***** válasza:
24%
Persze hogy van olyan :) De ezzel nem változik semmi az átlagemberek számára. Ha szeretnél segíteni nekik, akkor fogadd el hogy félelmeik vannak. Mélyen a tudat alatt. Ezt vagy megosztják veled és akkor kapsz egy lehetőséget hogy segíts, vagy eltitkolják, és akkor beszélhetsz órákon heteken át, semmi változás a fejben :) Persze ahhoz hogy ebben jó legyél, fejlesztened kell magad, de szerintem mintha ezt már hallottad volna valahol :)
2012. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/190 anonim ***** válasza:
50%

Megnéztem ezt a linket, amit az első válaszoló linkelt, hát már az első bejegyzést készítő, valami Sanyi irományán is kiakadtam, tipikusan az az eset amikor valaki azt se tudja miről van szó, de azért megpróbálja megmagyarázni miért vagyunk átverve.

Ilyet írt: "Egy amerikai aukciós portálról van szó, ami elsősorban azért jött létre, hogy pénzt kereshessünk"

Már ebből a mondatból kiderül, hogy alapvető dolgokkal nincs tisztában, a többiről nem is beszélve, szóval nem is olvastam tovább.


Kérdésre válaszolva igen ebből élek, konkrét jövedelmet maximum privátban.

2012. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/190 anonim ***** válasza:
29%

Ez is max pár évig fog működni, mint a piramisjátékok általában. Nem nem az MLMről beszélek hanem a piramisjátékokról.

Ugyanerre az elvre épült több bukott piramisjáték is. Fizetni a semmiért és reklámozni a céget. Amíg vannak balekok akik ennek bedőlnek addig működni fog és lehet vele pénzt keresni.

2012. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/190 Faferi ***** válasza:
67%
Döntsd el temagad: rokkant nyugdíjas vagyok 50 évesen. Három részből tevődik össze a jövedelmem: Egy rész nyugdíj két rész zeekrewards /nem fegyveres testülettől mentem nyugdíjba ,vasutas voltam/
2012. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/190 anonim ***** válasza:
71%

Még szerencse, hogy köze nincs a piramisjátékhoz...


Vannak olyan emberek, akik nem félnek, hanem egyszerűen annyira telítve vannak rosszindulattal, hogy nem akarják elfogadni, hogy valami működhet. Mániákusan keresik, hogy mibe köthetnek bele, kitalálnak mindenféle hülyeséget, de magát a rendszert nem nézik át. Valamiért fontosabb nekik a károgás, mint a jólét. Itt a gyiken is meg lehet nézni a többi kérdést, hogy mennyi idióta van. De nem baj, nem is kell mindenkinek beszállni, csak likvidálni kell az ilyeneket az életünkből, és jóság lesz.


És egy kis on: én is ismerek ilyeneket.

2012. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/190 anonim ***** válasza:
23%

Valakik meg vannak annyira hülyék, hogy bedőlnek minden ilyennek. Aztán meg pár év múlva csak lesnek amikor az egész cég összeomlik.


Botanoo, Sciennet, Ilferro, Freedomrocks, WLS, TVI-express.


Mind piramisjáték volt és mégis a sok hülye bedőlt nekik. Persze egy két évig működött meg volt is belőle pénz, mint minden piramisjátékból, de hosszútávon nem működnek.

Csak ezt a tájékozatlanok nem látják előre. Aki persze már megvizsgált 10-15 piramisjátékot és legalább ennyi MLM-et az tudja, hogy melyik micsoda.

2012. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/190 anonim ***** válasza:
75%
De ti legyetek csak naívak. Pár év után már nem lesz ennyire nagy a szátok amikor az egész cég szőrén-szálán eltűnik.
2012. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/190 anonim ***** válasza:
31%
Megkérdezhetem, hogy mennyi időt töltöttél a Zeekrewards áttanulmányozásával?
2012. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!