Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő érmekereskedő vagyok,...

Kezdő érmekereskedő vagyok, mit gondoltok, jól tudna jövedelmezni ez a vállalkozás?

Figyelt kérdés
Van esetleg építő jellegű ötletetek, hogy hogyan lehetne ügyesen csinálni?
2012. júl. 17. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak érméből nem fogsz megélni. Több irányba terjeszd ki a vállalkozást, és hát pénz pénz pénz kell hozzá.
2012. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ötszázezres SzentIstvánIntelmei érdekelne, és egy BécsiFilharmónikusok egy unciás. Mennyiért tudnád beszerezni ezeket nekem?


Amúgy a konkrét kérdésre is választ adva, hagyatékokat is kell nézegetni, ott hátha olcsón tudsz hozzájutni szebb darabokhoz, amit piaci áron lehet eladni.

Meg hirdetéseket böngészni ezerrel, hátha valaki meg van szorulva és a 100 évvel ezelőtt vett érmét eladná piaci ár alatt - persze még így is szépen hozna neki is...

Hogy mennyi a piaci ár? Amennyiért a vevő elviszi. Én a Vaterán szoktam figyelni, hogy melyik érémét mennyiért ütik le...

2012. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem két db kb 100 éves érmém van (színarany), de így se érnek sokat. Ahhoz igazi különlegesség kell.
2012. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!