Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mekkora esélye...

Szerintetek mekkora esélye van egy közepes árumennyiségű márkás (adidas. Nike stb. ) ruhákkal foglalkozó webáruháznak ami kb.10-15%-al olcsóbb mint a többi hasonló férfi termékeket forgalmazó?

Figyelt kérdés
Titeket mennyire érdekelne? És szerintetek itthon mennyire népszerűek még a drágább ruhafélék?

2012. júl. 24. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minimális, mert:


- Neten ruhát venni ritkaság, mert nem tudod felpróbálni

- Aki kiad egy jobb Nike cipőre 25-30e forintot az nem fog a neten vásárolni 2,500 forint kedvezmény miatt, hanem lebattyog a boltba megvenni.

2012. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ és szerinted kisboltban csinálni ilyesmit van eredménye szerinted az olcsó kínai mellett még veszik az e féle dolgokat
2012. júl. 26. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Veszik, de szerintem max. a plázákban.


Én mostanság nem láttam már pl. Nike - Adidas boltokat csak úgy egy főút mellett az üzletsoron, pedig régen rengeteg volt.

2012. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. júl. 27. 13:54
 5/5 Alaque válasza:

Semmi esélye. Vannak ilyen elven működő webáruházak, csak épp nem 10-15% kedvezménnyel dolgoznak, hanem 40-50-90%-kal! Kicsit olyan érzésem van, mintha valahogyan hozzájutnál a cuccokhoz az eredeti ár feléért-háromnegyedéért, nagyot akarnál kaszálni minimális munkával és befektetéssel, mert nem tudod, hogy abból semmi hasznod nem lesz.


Engem nem érdekelne különösebben. Amúgy sem vagyok a sportruházat híve, de amíg vannak oldalak, ahonnan 70%-os kedvezménnyel hozzájuthatnék, ha akarnék, pláne nem érdekel.

2012. aug. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!