Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Élelmiszer webshopot szerintet...

Élelmiszer webshopot szerintetek megérné nyitni?

Figyelt kérdés
Tartós élelmiszerekkel normális árakkal foglalkozó webshop nyitásában látható fantázia szerintetek?
2012. aug. 10. 22:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Magambol kiindulva, nem rendelnek semmilyen elelmiszert internetrol. Mert mire megrendelem, atutaloma penzt, megjon a termek... Postakoltsegrol nem is beszelve. Inkabb leszaladok a kozertbe 6 perc alatt. Ez az en velemenyem, remelem segitettem a 'piackutatasodban'! Sok sikert azért!! :)
2012. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan elmennek heti egyszer bevásárolni és akkor az a napi program és megveszik az ilyen dolgokat.


De más meg nem szeret sorban állni a pénztárnál, autója sincs, cipekedni sem szeret. Megrendeli netről.


Árfüggő, ha valóban tudod olcsón adni, akkor sikere lehet.

2012. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinnem hogy lenne elete Magyarorszagon.

Minden sarkon bolt van szinte.

Falun ahol meg nincs mar hozzaszoktak az emberek hogy Marikahoz mennek minden szombat reggel bevasarolni.


En is gondolkodtam rajta tinikent mert lusta vagyok, de ha utanaszomalsz nem eri meg a benzint meg minden hercehurcat, a dolgozok fizeteset. Egyszeruen nem tudod olyan olcson adni hogy meg forgalmad is legyen...

2012. aug. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Webshopról van szó,és az alkalmazottakat ezek után meg tényleg nem tudom,hogy hogyan jönnek képbe...
2012. aug. 13. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:

tudom hogy webshoprol beszelsz...


csak tudod nalunk nem annyira elterjedt a webes vasarlas mint nyugaton es itt is csak bizonyos rendeles felett szallitanak ingyen, de itt van az embereknek penze hogy koltsenek eleget meg lustabbak is boltba menni...

2012. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!