Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kyäni? - Sziasztok. Olyanok...

Vladislav83 kérdése:

Kyäni? - Sziasztok. Olyanok tapasztalataira vagyok kíváncsi akik már ismerik és használják a Kyäni cég termékeit. Van aki üzleti tapasztalatokkal is rendelkezik? Az is írjon.

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Én még soha nem próbáltam, de ha az van benne ami rá van írva akkor jók a termékek. Ezt több klinikai vizsgálat is alátámasztja.

Írom ezt úgy, hogy én egy konkurencia termékeit használom.

Viszont vannak köztük akik túlzásokba esnek és azt állítják, hogy az ő termékük az valami fenomenálisan új és hipertuti cucc. Na az ilyen emberektől menekülni kell. És persze nem kell minden hülyeséget elhinni amit állítanak.

2012. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed. Mint mindenhol, itt is be kell kapcsolni a "szűrőt". Rossz tényleg nem lehet, már az is egy garancia hogy mlm keretei között terjesztik.
2012. aug. 23. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

"mlm keretei között terjesztik"

Tudod van akinek ez épp hátrány vagy pont ezért gagyi és vacak a termék csak éppen jó drága.

De birkák mindig is lesznek.


Nekem viszont az a hátrány, hogy alig van választék a termékekben. Mi két MLM cég termékeit is használjuk kb 80-20 arányban. Ez a kettő szinte mindent lefed amit a családban használunk.

2012. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha komplex dolgokról van szó, nem is kell százféle termék. Mindig az mlm-es táplálékkieszítőket vásárolom ha tehetem.
2012. aug. 24. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:

a termék jó, kicsit drága az itteni cégek hasonló termékeihez képest.

Belépési feltételek: közepes.

Rendszer: Felteszem a kérdést, ha az MLM szabad vállalkozásforma, akkor miért szabja meg hogy csak 2 v 3 lábon épitkezhetek.

Túl friss cég. Nemnőtte ki a gyerekbetegségeket. Kicsit hűsós.

2012. dec. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

"Ha komplex dolgokról van szó, nem is kell százféle termék"


Ezek szerint te nem szoktál fürdeni, fogat mosni, hajat mosni, takarítani, krémezni a kezed, ajakápolót használni, naptejet használni stb?


Ez a komlex a termék és nem kell más meg csak egy rossz marketing duma. Olyan termékei, mint amik nekik vannak van az összes konkurenciának. Csak a konkurenciának még van egy rakás más terméke is.

2012. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál ott a pont! :)
2012. dec. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Rendszer: Felteszem a kérdést, ha az MLM szabad vállalkozásforma, akkor miért szabja meg hogy csak 2 v 3 lábon épitkezhetek."


Ez a 2-3 lábon építkezés megtévesztő. Ha valaki megnézi és értelmezi (ezt nem könnyű) a marketingtervet akkor rájön, hogy ugyanúgy működik, mint a többi klasszikus MLM. Csak másképp rajzolják fel az embereket.

Gyakorlatilag egy 3D-s piramist lehet felrajzolni a klasszikus 2D-s helyett. Viszont semmiben sem jobb, mint az.


Nekem is kellett hozzá sok agyalás mire erre rájöttem.

2012. dec. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Túl friss cég. Nemnőtte ki a gyerekbetegségeket. Kicsit hűsós."


Eljutottak már oda, hogy van hivatalos Magyar képviseletük?

2012. dec. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!