Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Te buktál már "MLM"-el?

Te buktál már "MLM"-el?

Figyelt kérdés

Mennyit és melyik céggel?

Kérlek írd le, hogy melyik cégről van szó.



2012. szept. 1. 10:51
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
71%
Pénzt még sosem. Van egy jó taktikám: NEM SZÁLLOK BELE. Időt buktam a *****ság meghallgatásával. Értelmesebb tennivalóm is akadt volna.
2012. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
55%
Én sose szálltam be, így nem is buktam, de ismerősök mér buktak az alábbiakkal: Amway, vmi porszívós cég, Zepter..
2012. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Lehetne konkrétan?

Miért is mit buktak?


Mert ez az ismerős bukott mögött sosem tudni, hogy mi is van valójában.

2012. szept. 1. 11:18
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak időt, de ez is elég régen volt.


Először vettem egy nagy dobozt az aloe-s cégnél. Mondták, hogy nem kötelező, de én úgy döntöttem, hogy megveszem, mert úgy gondoltam belevágok, de aztán mégsem.

Pár hét után meggondoltam magam. Kissé ideges is lettem, hogy minek vettem meg 100e Ft-ért. Szerencsére mielőtt aláírtam a szerződést elolvastam és benne volt, hogy egy évig ha visszaviszem vissza is kapom a pénzem. Kételkedtem benne meg már több, mint egy hónap is eltelt a vásárlás után, de végül csak vissza vittem és némi adminisztrációs papírmunka után visszaadták a pénzem.

Azóta sem keresett meg senki MLM-el.

2012. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
95%

Amin bukni lehet, az nem MLM, hanem piramisjáték! Aki itt bukik, az meg is érdemli, mert mások pénzére hajtott!

Vagy nem jól értelmezed a bukás fogalmát!

Az Amway például (nem vagyok tagja!) termékeket és képzéseket ad a pénzedért. Hogy ezt nem tudod értékelni, az más kérdés, de ezt nem bukásnak nevezném, hanem csalódásnak. Nem ugyanaz!

2012. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
69%
Én buta módon full amway csomagot vettem anno,azt vehetjük bukásnak, mert röviddel utána abba is hagytam.Így jár, aki nem tájékozódik megfelelően egy MLM cégről. Viszont a következő cég (FM) sokszorosan visszahozta nekem, amit az amwayben "buktam", úgyhogy inkább tanuló pénzként fogom fel.
2012. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
89%
Még nem buktam MLM-mel. Akárhány terméket rendeltem tőlük, az mindig használható volt, és megérte az árát. Ákárhány oktatási anyagot vásároltam (CD-t, könyvet stb.), azokban mindig hasznos dolgokat találtam. Amennyi időt ráfordítottam eddig, azaltt olyan klassz embereket ismertem meg, annyival több tudásra tettem szert, hogy semmiképp sem tekinteném bukásnak.
2012. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Akkor miért írják mindenhol, hogy az MLM-el a 99% csak bukik?
2012. szept. 2. 13:44
 9/55 anonim ***** válasza:
81%

13:44 Nem mindenhol írják, hanem sokan írják sokhelyen. Mások meg mást írnak.


Egyébként, ha valaki ilyesmit ír, annak elsősorban az az oka, hogy valakit le akar beszélni. Így kiemel egy olyan adatot, ami adott tálalásban rosszul hangzik. Ha megkérdezed, hogy mit ért "bukás" alatt, vagy pontosan kiknek a 99%-ról beszél, esetleg azt, hogy mire alapozza, hogy a 99% rossz arány lenne, szinte biztosan terelni fog. Ha meg mégis egyenes választ ad, abból egyértelműen látszani fog, hogy miért félrevezető az említett állítás.

2012. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, azért írnak olyanokat, mert a legtöbb tényleg bukik, mert a legtöbb embernek NINCS meg a megfelelő képessége ahhoz, hogy egy önmagát fenntartó vásárlói kört hozzon létre és tartson fel és ebből folyamatosan jövedelme legyen.

Egyszerűen sok MLM marketingje a jellegéből adódóan tömegével vonzza azokat az embereket, akik a könnyű pénz reményében bármiféle képesség vagy készség nélkül bepalizhatóak és átverhetőek, és megveszik a többtízezres csomagot, aztán bambán néznek maguk elé, és csodálkoznak, hogy miért buktak bele.


Nagyrészben ilyeneket vonz ez a világ, és az embereknek csak kis százaléka az, aki rendelkezik olyan képességek kombinációjával, hogy ezt az egészet magának sikerre tudja vinni. A legtöbb ember erre nem alkalmas.

2012. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!