Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Német McDonald's/Subway...

Német McDonald's/Subway étterem tulajának (ha egy emberé) havonta kb. mekkora összeg üti a markát?

Figyelt kérdés
Gondolom több, mint itthon...

2012. szept. 18. 17:14
1 2
 1/19 Flector 67 ***** válasza:
Hát azért ehhez kicsit több infó kellene:)
2012. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem semmivel sem több, mint a bevétel...:) De egy mecdonyác kb. 3€-ba kerül. Van olcsóbb is, meg van drágább is. Napi 500 mekdonyác az 1500 €. És akkor még nem ittál hozzá semmit. Egy 3dl-es cocacola 1,50€. Számolj!2250€ naponta. Kb.70 ezer € havonta. Ez minimum.

Ha van alkalmazottja, havi 1200€/fö az lejön belöle. Mondjuk van neki 12 munkása, folyamatos müszakban, hétvégén is. Azt megússza 15 ezer €-ból havonta. Fizet adót, az a bevétel 30%-a. A többivel játszhat a lottón!...:)

2012. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Flector 67 ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Szerinted az alapanyagokat/villant nem kell fizetni? Csak itthon 180 milliót kell kipengetned, hogy nyithass egy üzletet. Ehhez még kell épület. Szóval, nem rossz üzlet, az tény, de nem is ebből lesz valaki milliárdos.

2012. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát milliárdos nem lesz, de gondolom nem 0€-val inditja a boltot. tegyük fel, hogy 50 ezer euróval indul. Ezt visszaforgatja minden hónapban egyszer-kétszer, vagy háromszor. Attól függ, mennyi a forgalma. Igen villanyszámlát is fizetnie kell, meg vizet, csatornadíjat.

De mint "Unternehmer" ezt kedvezö áron kapja, nem olyan drágán, mint a lakosság. Az 1,8 milla az nincs 10 ezer euró sem...:)

2012. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocs, ezt benéztem a 180 millával...:)
2012. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja, meg az épület, az a mekdonyácé, a tulaj csak bérleti díjat fizet.
2012. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Flector 67 ***** válasza:
A lényeg, hogy nagy tőke kell hozzá. Akinek már alapból van legalább kb 200 milliója csak erre, annak nem ez az üzlet hozza meg a sikert.
2012. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem, csak rohadtul nem érdekel, hogy mennyi kell hozzá - egyáltalán nem ezt kérdeztem. Hanem azt, hogy mennyi a bevétele/haszna - de erre még most is kíváncsi vagyok. Hozzávetőlegesen elég. Pl. Bécsben egy jobb környéken, meg Innsbruckban teszem azt.
2012. szept. 19. 13:07
 9/19 A kérdező kommentje:
Vagy ha már Németországot írtam, legyen München és Bonn.
2012. szept. 19. 13:08
 10/19 Flector 67 ***** válasza:

Kérdező.

Ha ilyen talpraesett legény vagy kérdezd meg a tulajtól. Vagy nézd meg a mérlegeket, gondolom ott is nyilvános. Ez innen Magyarországról senki nem fogja tudni neked megmondani.

2012. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!