Kisvuk29 kérdése:

Hogy keressek pénzt?

Figyelt kérdés

Most belevágtam a pandastartba,de 1 hét alatt csak 100 pont jött össze.

Van két hirdetésem:

[link]


[link]


De jobb nem jut eszembe.Mivel 14 vagyok így nem tudok diákmelót vállalni.Valami ötlet a neten?A hirdetéseket is bámulom a pénz érdekében.Egyenlőre egy romolásra és mindenre alkalmas tablet és egy új telefon (ha majd megjelenik a piacon) a cél.Várom az ötleteket.



2012. okt. 11. 17:57
 1/3 anonim válasza:
Szia, Pandastartot szerintem hagyd a fenébe, 12 pontért kapsz egy forintot, vicc az egész...
2012. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy semmire sem jó,de valami jó ötletet várnék a keresetre.Nagyjából csak a net jön szóba mivel nincs sok segítségre szoruló szomszédunk és még nem vállalhatok diákmunkát.
2012. okt. 11. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár kétlem, hogy lenne megtakarított pénzed, mivel fiatal vagy, de azért megkérdezem... mert ugye pénzből lehet pénzt csinálni. Ha igen, írj és leírom az ötletem, hogy mindenki jól járnon.
2012. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!