Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért nem vásárolnak az...

Miért nem vásárolnak az emberek? Mi ez a vásárlási kedvetlenség? Kereskedők mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés

Tettem fel aprodra 100 cipőt. Köztük bőr csízmákat potom pénzért. Senki nem vásárol, csak kattintgatnak az emberek. Mi van most? Ennyire nincs pénz?


Kereskedők mit tapasztaltok? Mi megy most a legjobban? Mi az amit megvesznek még az emberek? Már ruhára sem telik?



2012. nov. 2. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi az a potom pénz??

Én szoktam venni cipőket, most is éppen az keresek, de nem mindegy mennyiért veszem meg. Főleg ha használt is.

Egyébként az embereknek nincs pénzük. Meg hát jönnek az ünnepek, kell pénz ajándékozásokra is.

2012. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

100 cipőt...Ja, akkor értem, nálad van pénz.

Nos, akkor nézz híradót, vagy nézz szét odakint egy kicsit.

A legtöbben örülnek, ha ennivalóra telik!

2012. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Pont a karácsonyi szezon miatt emelkedhet a kereslet. :)


(A tücsök és a hangya mesében én vagyok a hangya: a válság alatt semmivel semmi problémám, mivel nem szórom a pénzt két kézzel, és nem vállalok túl nagy kötelezettségeket.)

2012. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2-es akkor most ezt benézted, mert nálam sincs pénz, ezek használt cipők, és én is pénzt akarok valamiből, mert nincs. De azért nem gondoltam, hogy ennyire nem fog pörögni. Márkás szandálokat 1000 2000-ért, bőr csízmákat 5-6000-ért tettem fel, de nem viszik csak kattintják. Lehet hogy csak az ünnepek miatt nem hívnak?
2012. nov. 2. 19:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van pénze, az nem használtan vesz cipőt. Akinek nincs, az meg nemigen meri megkockáztatni, hogy egy idegentől a neten keresztül rendelgessen, inkább bemegy a szomszéd kínai üzletbe.
2012. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert én is most próbálom először az internetes kereskedést. Be kell látnom én is jobbra számítottam, de egyébként szerintem egyre elterjedtebb hogy az emberek netről vásárolnak használt dolgokat. Meglátjuk.
2012. nov. 2. 19:32
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet, szórakoztató elektronikát, ilyesmit. De a cipő elég kényes dolog, mert azt fel is kellene próbálni, és még ha vissza is veszed, aki szegény, az a postaköltséget sem akarja bebukni.
2012. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Most ne is haragudj, de mit vársz?

Én se venném fel más lábszagú cipőjét.

Ha nem telne márkásra inkább vennék a kínaiban egy olcsó, de ÚJ cipőt.

Kicsit is igényes ember nem hordja más cipőjét és ez nem pénz kérdése.

2012. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
a legtöbbjük vadi új, nem is volt hordva. régebbi vásárlási mánia eredményeként gyűlt fel ennyi.
2012. nov. 2. 20:40
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
linket be adod ahol a cipőket árulod?? hátha megfog egy cipő..
2012. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!