Induló vállalkozás?

Figyelt kérdés
Saját vállalkozást szeretnék indítani, de egy kanyim sincs. Tudom..."így nem lehet"...Tudnátok olyan céget, vahy személyt ajánlani, aki kiokosít a vissza nem térítendő támogatásokról, hitellehetőségekről? Keresgéltem a neten, de normális, hiteles válaszokat eddig nem kaptam.
2012. dec. 11. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A hitelezési procedúrának a folyamata és egyáltalán a lehetoségenagyban függ attól, hogy mivel foglalkozik a cég.

Mivel foglalkozik a cég?


"vissza nem térítendő támogatások" - Projektterv kell, amit pályázó jogcímen feladsz a páyázat megírójának, akik a projekt kivitelezése során erosen ellenrzik, hogy tényleg arra használod-e a pénzt, amire kérted.

Googlebe írd be hogy pályázat. + keress a profession.hu-n pályázatírót. Van egy rakás. + találj ki egy TÁRSADALMILAG FONTOS (!!! Igen, erre ugranak rá. Nekem sem tetszik, de ez kell legyen) projektet és ha jól csinálod, sínen vagy.


A pályázattal párhuzamosan kötvénykibocsátást és más idegentoke-bevonást ne végezz!

A tevékenységedet javaslom, hogy ne legyen pénzügyi közvetítés vagy más pénzügyi tevékenység!

A tulajdonos és a vezeto ügyvezeto javaslom, hogy egy személy legyen, nem azért mert ez az ideális, nem ideális, sot rossz. Azért, mert így ki van zárva a "díszítés-vezérigazgatók" használata a tulaj által, hiszen te vagy mindketto. Finanszírozói szempontból ez pozitívabb, mert tudom, hogy nem fog lelépni a tulaj, amikor megkapja a $-t.

Az alapszabályban rögzísd, hogy amíg a finanszíozás tart, felelosséget vállalsz arra, hogy a cégnek mindig lesz vezeto-tisztségviseloje, nem lesz olyan idoszak, amikor nem, hiszen akkor nincs kit megrángatni, ha valami baj van. Így lesz. De te akarod, hogy finainszírozzanak, ezt fel kell áldoznod!


A pályázatíró emberkékkel vigyázz!!! Legtöbbjük azért csinálja ezt, mert túl alkalmatlan és nem ért máshoz, a legtöbben újonc diplomások akik tegnap jöttek ki az egyetemrol, rendszerint a bölcsészszakról. Azt hiszik, hogy 200-250 K. Ft-ot elkérhetnek havonta, mert ilyen fontos a munkájuk. Ne dolj be, nem igaz. Max 50K. És akkor lehet hogy még sokat mondtam.

2012. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok:

+ keress fel egy könyvelot, azt az igazi magyar fajtát, aki tud ügyeskedni! :) Megoldják a finanszírozást egy hét alatt.

2012. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!