Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatalok vállalkozóvá válásána...

Fiatalok vállalkozóvá válásának támogatása pályázatról tudtok bármilyen információt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a felkészítésre mikor lehet jelentkezni. Még mindig nem derült volna ki? Már rég el kellett volna kezdődnie nem?

2012. dec. 23. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
már régóta megy a program, és folyamatos a bekapcsolódás. Lehet, hogy nem ugyanarról beszélünk...
2012. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Fiatal Vállalkozók Országos Szövetségének oldalán, vagy vedd fel velük a kapcsolatot, ők tuti tudnak segíteni: www.fivosz.hu
2012. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te erre gondolsz? Vissza nem térítendő 3 milliós, kovergencia régiós?

Támop 2.3.6.B-12/1



Én is nézegettem, de év közben nem voltam itthon, így lemaradtam az előfeltételről. A baj vele az, hogy ez már egy második forduló és csak az vehet részt benne, aki túl van előzőn, és leadott már egy üzleti tervet, amit pozitívan bíráltak el. Azt hiszem az június-szeptember között zajlott.

2012. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiatalként még van az agrár vállalkozás indítási lehetőség, oda minimum okj-s aranykalászos gazda képzés kell( 6 hónapos távoktatás), vagy a munkaügyiben pályázható az önfoglalkoztatási támogatás, és néha napján vannak alapítványoknál is kiírva pályázatok. ÚSZT-ben a mikrohitellel kombináltat pályázhatja induló vállalkozás. Érdemes nézegetni őket. Valamint a helyi vállalkozásfejlesztési alapítványok is tudnak segíteni mikrohitel programmal, esetleg az Életpálya Alapítvány,bár utóbbi időben nem tudom mi van velük,mert amióta új honlapjuk van, azóta nem látom kiírva a pályázati lehetőségeket, vagy ott van a FIVOSZ is.
2012. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek. Arra gondoltam, amit a harmadik válaszoló is említett. 2013-ban szeretnék pályázni, csak most került a figyelmembe ez a dolog.
2012. dec. 25. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Ma voltam bent érdeklődni a pályázattal kapcsolatban.

Azt a választ kaptam, hogy még nincsenek meg az A komponens nyertesek, akik majd a képzéseket tartják. Így viszont nem késtünk le semmiről! Az A komponensben nem azoknak kellett pályázni, akik vállalkozni szeretnének, hanem a képző intézményeknek. A jelenlegit kell majd nekünk beadni, de csak azután, hogy részt veszünk az A komponensben nyertes intézmények képzésén. Ezek az intézmények segítenek majd megírni az üzleti terveket, és ők igazolják majd azok életképességét is,egyfajta mentorok lesznek. Szóval nincs veszve semmi, és megkövetem magam. Van lehetőség pályázni 3 millió vissza nem térítendőre jelenleg is!

2012. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. dec. 29. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:

A FIVOSZ nyerte az a komponenst, innentől fogva náluk kell érdeklődni:


[link]

2013. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!