Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan fogjak neki egy kicsi...

E1D1E kérdése:

Hogyan fogjak neki egy kicsi saját gyár létrehozásának?

Figyelt kérdés

Van egy ötletem amit mindenki meg fog venni, de ahhoz, hogy mindenkihez eljusson az eszközöm, előbb le kéne gyártanom azt valahogy.

Sajnos én ehhez még egyáltalán nem értek ezért írtam ki ide.

Szóval arra vagyok kiváncsi, hogy mire van szükségem a gyártáshoz és hol tudok tőkéhez jutni (nem hitelhez)?


2012. dec. 28. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit akarsz gyártani. Ha fémből készül, akkor esztergagépek kellenek, ha műanyagból, akkor fröccsöntő gépek. Az is lehet, hogy ha megvan a prototípus, akkor mással gyártatod le a darabokat, te megveszed tőlük, és valahol összeszereled (tehát kell egy szerelőüzem is).


Illetve lásd tisztán: vagy van saját tőkéd (azaz a tied), vagy mástól kapsz: ez hitel vagy vissza nem térítendő támogatás.

2012. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy. (gondolom nem lepődtél meg)

Ha semmid nincs, csak ötleted, akkor levédeted és árulod. Ha olyan amit lehet kicsiben gyártani (a sufniban), akkor el tudsz indulni magad. Sokan nőttek így ki. (pl Somogyi elektronika)

2012. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!