Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnétek saját vállalkozást...

Szeretnétek saját vállalkozást? Mi a véleményetek a vállalkozókról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a rendszerben semmi pénzért nem vállalkoznék. Ahol az adó jogszabályok is havonta változnak, bekötik a pénztárgépedet a NAV-hoz, belenéznek a segged lyukába? Isten őrizz! Tizennégy évig voltam vállalkozó, de mikor befejeztem, nagy kő esett le a szívemről. Ha eleget akarsz tenni a törvényi követelményeknek, kb. száz forintból marad 7-8 forint hasznod. Ennyiért dolgoznál? Esetleg külföldön, ahol másképp néznek a vállalkozóra.
2013. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, hogy mihez értesz. Csak úgy "egy vállalkozást" indítani nincs értelme. Ha viszont ismersz egy szakterületet, mert dolgoztál ott 2-3 pozicióban, vágod a működését, és megelégeltél a semmittevő főnöknek sok pénzt keresni, akkor abszolút megéri megcsinálni saját magadnak.
2013. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sok, régen nagymenő vállalkozó ismerősöm van. Mára mind bezárta a boltot. Kb. 7-8 emberről beszélek. Ha 20-25 évnyi vállalkozói lét után mind alkalmazott lett, az azért jelent valamit!

Akkor zöldfülűként én biztosan nem kezdenék el "csak úgy" vállalkozni. Ha csak nincs valami, amihez nagyon értek és nagy pénz van benn.

2013. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen akarok.Véleményem:céltudatos,sikeres emberek,akik célokat tűznek ki és sok mindent akarnak az élettől.
2013. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én vállalkozó vagyok több mint 4 éve,és eddig nem bántam meg,hogy belekezdtem.
2013. jan. 3. 20:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor jó,jól csinálod,hajtsál hajtsál,csináld csináld.Teperj és menj előre mint a ló. ;) :D
2013. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én már nem teperek.Most probálom kicsit alakitani,a vállalkozást kibővíteni,mert mindig kicsit fejlődni kell.

Csak az első 1-2 évben kellett teperni,most már csak odafigyelés.

2013. jan. 4. 09:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Na ez tök jó,és jól megy?Hogyan kezdted el,tehát hogyan jött maga az ötlet,hogyan tanultad meg a vállalkozáselméletét?Magát a folyamatot?

Csak arra vagyok kíváncsi,hogyan sikerült fellendítened az kezdetektől?Hogyan figyeled a piacot?

2013. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy megy,hogy megélek,nincs okom panaszra de milliomos nem lettem,és egy sima alkalmazottnak nem áll pénze a munkájában ellenben nekem igen.Az ötlet onnan jött hogy nem volt munkám,támogatást kaptam munkaügyitől,és családtól,belekezdtem,beletanultam.Ez egy kis bolt,nem kell hozzá nagy tudomány,most neten szeretnék szerencsét probálni.
2013. jan. 4. 19:44
 10/14 Snl.Drako válasza:
100%
Mint tanuló könyvelő úgy érzem, a vállalkozások eléggé el vannak lehetetlenítve.
2013. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!