Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek ebben lenne üzlet...

Szerintetek ebben lenne üzlet magyarországon?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan?


Szóval egy design honlapot szeretnék, ami büfék arculatának felújításáról szólna.

Lehetőleg a tervezés mellett egy olyan árszintet szeretnék belőni, amivel keresek is, de kivitelezés szintjén is olcsó.


[link]


Iyelenkből gondoltam :

[link]


Ilyenekre:


De ezen belül pl az étlapot, menüt és egyéb dolgokat is felturbóznám.


Magyarországon elég nehéz összehangoltan dolgozni a megrendelővel és sok megrendelő csinálja az, hogy 4-5 kivitelezőcéggel terveztet és a legszimpatikusabb cég ajánlatát fogja megcsináltatni függetlenül attól mennyit dolgozott a grafikus és a tervező a tervekkel. szóval nem tudom.


De azt is tudom, hogy nagyon menő mostanában ez a büfézés, és sokkal arculatosabb megjelenést is lehet kreálni viszonylag egyszerűen.


2013. jan. 7. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán van benne potenciál.


Egy átlagos büfébe nem azért fognak betérni, mert "jajj, de trendi az arculata", hanem azért, mert útba esik, jó áron van, és éhes vagyok. Az összehangolt arculati elemek használata már inkább bárokra, kávézókra jellemző.



Egy büfét általában e.v üzemeltet és örül, ha nem termel veszteséget, nem fog néhány százezret design-ra is elkölteni.

A bárok/kávéházak pedig vagy franchise szabályok alapján dolgoznak, vagy saját belsőépítész megtervezi a teret és összeraknak valamilyen étlapot word-ben... Itt szintén nem lesz túl sok lehetőséged.

2013. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tommy50 válasza:

Alapvetően egyet kell hogy értsek az előttem szólóval, azonban ha a kivitelezését is megtudod szervezni, és ezzel együtt be tudsz lőni egy olyan korrekt árat ami nem ró túl nagy terhet a megrendelő vállalkozásra még lehet esélyed.


Azonban meggazdagodni, vagy egy komolyabb vállalkozást csak ebből fenntartani biztosan nem fogsz.

2013. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!