Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek milyen bérleti...

Szerintetek milyen bérleti díj a reális? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Mit gondoltok,egy szezonálisan (május közepétől szeptember elejéig) működő strandon nem sok a havi 450.000,-Ft bérleti díj egy 30nm körüli büféért? Nem Budapesti vagy Balatoni strandról van szó. Milyen áron szoktak kiadni ilyen jellegű büféket?

Köszönöm előre is a segítséget!


2013. jan. 18. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha csak Strand, akkor nagy részt hétvégén megy. Legalábbis a BEVÉTEL 70-80% akkor van, és akkor reggeltől estig ott kell lenni plusz májusban biztos ráfizetés lesz, szerintem sok, de ez a magán véleményem. Ebben nincs tapasztalatom.
2013. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon sok.Havi 100 ezer Ft reálisabb lenne,de ez csak az én véleményem,és ezt úgy írtam,hogy nem ismerem a részleteket.
2013. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Haha, havi 450 ezer. Jó vicc. Örülj, ha a havi 100-at cigánykodás nélkül megadják.
2013. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a baj,hogy tőlem akarnának ennyit elkérni :))) :/

És hiába keresek hasonló hirdetéseket sajnos nem találok,így nem nagyon látok rá az árakra....

2013. jan. 18. 16:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki szerintem. Gürizhetsz egész nap, hogy a végén nullszaldós legyen az egész kirándulás.
2013. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy te akarod kivenni, szerintem 100-150-nél többet nem éri meg csinálni, plusz lesz ott még víz villany költséged, kell majd rágcsáló írtás, meg minden mifenét csinálni, plusz ÁNTSZ engedély. A gatyád elmegy az engedélyekre, mire egyáltalán elkezdhetsz dolgozni.
2013. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos teljesen reális... Egy kis város fürdőjében egy fagyis 150 ezret fizet havonta. A sültkolbászos hasonló összeget, mint amit írtál. A Boglári Bornapokon egy lángosos ismerős 500 ezret fizetett a 4 napra. A Balcsi parton Lelle környékén egy ugrálóváras vállalkozó 3 milliót fizetett a szezonra az önkormányzatnak.


Egyébként meg már a kérdés is marhaság, meg a rá érkezett válaszok is. "100 ezer szerintem reálisabb." És kit érdekel, hogy egy névtelen senki szerint mi a reális? Ebbe nem szólhatsz bele. Ha megfelel, kiveszed, ha nem akkor nem. A gond az, hogy ha a városod egy random pontját nyitsz egy ilyen büfét, az 95%-os biztonsággal megbukik... Egy strandon, még ha borzasztó nagy is a bérleti díj, még mindig jobbak az esélyeid.


És még egy nézőpont. Hiába ezek az őrült bérleti díjak, még is minden évben ismerős arcok vannak a bornapokon, ugyanazok a vállalkozók veszik ki a strandok büféit, stb stb... Persze, van lemorzsolódás, sokan belebuknak, de ugyanez a jelenség megfigyelhető más területeken is. Ötlet, szorgalom, és ész kell hozzá, másként nem megy.

2013. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg már a kérdés is marhaság, meg a rá érkezett válaszok is. "100 ezer szerintem reálisabb." És kit érdekel, hogy egy névtelen senki szerint mi a reális?"


Ez a kérdező kérdése, arra kell válaszolni.

2013. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És nem válaszoltam rá? :D
2013. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért egy belvárosi éttermet ki tudsz bérelni,vagy egy 11 szobás panziót étteremmel.De amúgy tényleg reális az ár,a "nagyokos hozzáértő" megmondta!:D
2013. jan. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!