Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi bérleti díj reális Bp....

Mennyi bérleti díj reális Bp. Belső kerületi, világos, négy korrekt méretű szobás, szabályozható gázfűtésű, lakható állapotú lakásért?

Figyelt kérdés
(nemdohányzó, fiatal, normális, kutya és gyerek nélküli bérlők esetén, akik hosszabb távra is szívesen bérelnének ilyet.)
2010. febr. 8. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú ilyen lakást még soha nem kerestem, de szerintem bőven havi 100000Ft+rezsi fölött.
2010. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
IX. kerületi 8 éve épült másfélszobás lakásomat fiatal házaspár bérli hvi 60 ezerért, de az csak 42 négyzetméteres. Ehhez tudsz viszonyítani.
2010. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90-110 ezer + rezsi
2010. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél szoba? 42 m2-ért 60? Azt jól csőbe húztad a kilencben. Mi ennél frekventáltabb helyen bérlünk 72 m2-est 65-ért.
2010. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző! Ahol nekem van lakásom, (Bp. XXI. kerület) egyáltalán nem frekventált a környék, nem is belső kerület, és a 1,5 szobás PANEL, nem szabályozható TÁVFŰTÉSES lakásokat átlagban havi 50eFt+rezsiért adják ki.

A fent említett lakásért nagyon is reális ár a 60eFt!

2010. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!