Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Angliai pénzkereseti lehetőség...

Angliai pénzkereseti lehetőséggel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni! Tudnál esetleg segíteni?

Figyelt kérdés
Közeljövőben tervezem a kiutazást és egy saját kis ingatlanközvetítő blog/minivállalkozás beindításának lehetősége fordult meg a fejemben. Megkeresnék kinti magánembereket akik lakásokat, ingatlanokat adnak bérbe és megpróbálnék segíteni nekik oly módon, hogy indítanék egy kisebb blogot vagy akár honlapot is ahol én is hirdetném az ingatlanokat/lakásokat. Ha rajtam keresztül sikerülne bérlőre találniuk akkor pedig egy minimális pár százalékos havi részesedésben részesülnék cserébe(csekély összeg 1 lakásnál, viszont kedvező feltétel a bérbeadónak). Nekik is megéri hiszen bérlőre találnak, nekem is megéri hisz passzív jövedelemre teszek szert. Magamból kiindulva látok rá lehetőséget hiszen az elterjedt hirdető oldalak tele vannak reklámokkal, "túl szép ajánlatokkal", átverésekkel amikbe az ember csak belegabalyodik ezért egy reklámmentes viszonylag kis oldal, mely átlátható és átverésmentes szerintem minden érintett számára hasznos lehetne. Mik azok a formális követelmények melyek feltétlen szükségesek ahhoz, hogy ez működhessen? Te személy szerint látsz benne lehetőséget? (Így zárójelben jegyezném meg a végén, hogy nem erre alapoznék a kezdetben, hisz tudom, hogy ennek beindulása sok időt vehet igénybe ezért mellette persze lenne egy főállásom és ezt munka mellett folytatnám) Előre is köszönöm válaszod!

2013. jan. 23. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy éltél-e kint? Én igen, 2 országban is. Külföldön nem így megy ez. Amúgy nagyon sok oldal van erre, bejáratottak, ha pedig valami nem felel meg a valóságnak leveszik.

Amúgy lakást ott is úgy mész el kivenni, hogy megnézed, és ha tetszik, meg szimpik vagytok egymásnak, akkor tudsz is kicsit alkudni.

Másik ezek az oldalak ingyenesek, a reklámból tartják el egymást.

Anglia meg főleg az a hely, ahol a kereslet nagyobb, mint a kínálat, ezért nagyon durvák az árak.

Az ember meg szarnak a reklámra, ha ingyen van.

Amúgy van olyan oldal is, amit te mondasz, és ők is vállalják az árgaranciát.

Ezt újra feltalálni nem lehet.

2013. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudnal befutni vele. En itt elek, latom, hogy megy ez. Az angolok nagy resze berlakasban el, ezek nagy resze olyan tulajdonos kezeben van, aki nem hirdeti magat ugynoksegeken, sot meg ujsagban sincs meghirdetve, megis, uresen nagyon rovid ideig allnak a lakasok. Pont azert, mert az angolok nem szeretnek sajat lakast venni. Azert, mert regiek a lakasok (100 evesek legalabb), s sok a gond veluk. Mi mar 2x voltunk olyan lakasban, ami nem ugynoksegen keresztul ment. Mindig megtalaljak a modjat, hogy kiadjak. Eleg csak kiirniuk az ablakba.

Gondolod, hogy ilyesmire nem gondoltak mar itt? Mar reg megcsinaltak volna ezt az uzletet, ha mukodne.

2013. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!