Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozás indítása...

Egyéni vállalkozás indítása érettségi után?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a kérdés, hogy érettségi után érdemes-e belevágni egy saját vállalkozásba. A vállalkozás szoftverfejlesztéssel foglalkozna.

Úgy gondoltam, hogy egyetem mellett foglalkoznék vele.


Akkor is kell adóznom (ugyebár SZJA-val), ha nincs bevételem?


2013. febr. 2. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Tudom, hogy mellékes, de akkor cégnevet is kell adni a vállalkozásnak?
2013. febr. 2. 11:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagy biztos benne, hogy sikerrel járnae a vállalkozás, mert első körökben, biztos minuszos lennél a havi 50-60 ezer ft-os egyéni vállalkozos kiadással, ja egyéninél nem elsz cégnév, XY egyéni vállalkozo, ennyi
2013. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mellesleg tudtommal van még járulékfizetés ide oda, bejelenteni magad a vállalkozásba hogy mennyit fogsz foglalkozni vele, nyilván egyetem mellett nehéz lesz napi 8 ora...

meg ha alkalmazottad is lesz akit beviszel alá, akkor stb.stb.

2013. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát hanyagoljam az egyetem ideje alatt. Majd egyetem után kezdjek bele valami kezdőtőkével.


Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, kérem ossza meg.

Köszönöm.

2013. febr. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!