Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan akinek pozitív...

Fla Von kérdése:

Van olyan akinek pozitív tapasztalatai vannak a hálózatépítés, vagy egyéb MLM terén?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Van pozitív,jó sok.

Több éve mlm-ben dolgozom(hasznos dologgal foglalkozik a cég) és nekem nagyon tetszik.

Egyébként valaki mondja már meg nekem,hogy miért megy rá bárkinek is a gatyája az mlm cégekre! Mindenki ezt írja és nagyjából semmit nem tudnak az mlm cégekről...Csak a szomszédjától hallotta akinek a fodrásznál mondta a postás unokahúga,hogy a nagynénjének kereszlánya volt egy előadáson és neki nem tetszett...Ezért szar az összes,lehúzás stb.


Kb az első héten megkerestem azt az összeget,amit befektettem a dologba,anélkül hogy bármit tukmálnom kellett volna.


Mint ahogy mindenki,úgy én is a legalsó szintről kezdtem.Mivel dolgoztam és nem kifogásokat gyártottam,így elég hamar feljebb kerültem,fizetésemelés stb...Soha az életben nem mennék vissza alkalmazottként dolgozni,akármilyen cég is ajánlana nekem munkát.



Ha egy jó éget találsz ami nem értelmetlen termékeket tukmál az emberekre,akkor nyugodtan elkezdheted.

2013. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Talán mert valódi, jövedelmező tevékenység helyett ezt csinálják, mert elhiszik a sok baromságot, amivel a magadfajták hitegetik őket. És mire végre valamelyik ismerőse felnyitja a szemét, vagy esetleg a saját tapasztalatai révén jön rá, mekkora bakot lőtt, feléli a tartalékait, nem ritkán hitelt, vagy tartozást halmoz föl, a cég persze mossa kezeit, mert biztos ő nem dolgozott eleget...


Szerintem meg a károsultak vannak sokan. Meg még vannak páran, akik birka mód ragaszkodnak a rossz döntésükhöz, éveken át max. nullszaldósan dolgoznak benne. És még ezek is sokkal többen vannak, mint azok, akik az MLM-es cégcsoportok élén hülyére keresik magukat - mások kárán.

2013. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :D


Egyébként ahogy mondtam,hasznos dologgal foglalkozik az a cég ahol vagyok és ezért nem kell semmi felesleges ökörséget rátukmálnom az emberekre.


Azt hiszem teljesen felesleges vitatkoznom veletek,így nem is teszem.Ne menjetek mlm-be dolgozni,menjetek egy multihoz,ahol szerintetek nincs ez a piramis forma és dolgozzátok magatok agyon életetek végéig kevés fizetésért..Sok sikert hozzá! Én elvagyok itt,jól keresek,nem verek át senkit és akkor dolgozom amikor akarok :)

2013. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11%
MLM mel nincs baj, az mlm ben árult haszontalan termékekkel annál több. Mert ugye lehet venni arany kolloidot, amit a wc-n se mernék lehúzni, de pizzát, vagy hűtőt nem láttam még mlm termékként.
2013. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18%

Mindenki boldog, hogy jól érzed magad a cégnél, ez elég fontos pszichés tényező a munka során.


Ugyanakkor ez egy kicsit sántít..


"Ne menjetek mlm-be dolgozni,menjetek egy multihoz,ahol szerintetek nincs ez a piramis forma és dolgozzátok magatok agyon életetek végéig kevés fizetésért..Sok sikert hozzá!"


- Te az MLM-ben magyar tulajdonú cégnél dolgozol?

- Magyar vállalkozónál, magyar cégnél senki nem is dolgozhat alkalmazottként?

- Mindenkinek multihoz kell menni dogozni kevés pénzért, más alternatíva nem is létezik (pl. független vállalkozó, közalkalmazott,köztisztviselő, ne adj isten politikus)?

-Vagy muszáj itthon dolgozni alacsonyabb bérért? Vagy élhet valaki az EU-ban még a szabad munkaerő áramlás jogi lehetőségével?

-Vagy szimplán csak Te lettél ilyen szűk látáskörű?


(Lehet, hogy nincs baj az mlm-el, mint marketing forma, de a képviselők kommunikációjával,eladástechnikával és a termékekkel sajnos tényleg érezhetően egyre több..)

2013. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
4%
Dulo, és ez a csarnok hol van a 15. kerületben?
2013. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!