Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A csokoládé boltok honnan...

A csokoládé boltok honnan szerzik be az olcsó táblás és egyéb csokoládéjaikat?

Figyelt kérdés

Én is elgondolkoztam egy ilyen üzleten, csak az a kérdés, honnan rendelik ezt? Külföldről jön? Csak mert sokszor nincs rajta magyar nyelvű leírás...

Hogyan tudnék én is ilyen alacsony áron beszerezni?

Több nagykerben is jártam, de biztosan nem erről a vonalról szerzik be ezek a boltok a készletet, mert ott olyanok az árak, hogy ezt nem tehetnének meg. Ki tudja erre a választ?



2013. febr. 11. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Az olcsokoládé boltból.

Aki erre tudja a választ, az a leendő konkurenciád, úgyhogy nem fog segíteni.

2013. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nagykertől vagy a gyártótól ha nagyobb kapacitású.
2013. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem külföldről szerzik be, csak az a kérdés, hogyan teszik ezt meg? Felveszik egy kinti nagykerrel a kapcsolatot? Mert magyar nagykerből ilyen áron nem lehet beszerezni.
2013. febr. 11. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Gyártótól tudsz a legolcsóbban beszerezni.

De sok mindentől függ az eladási ár, nem csak a beszerzési ártól.


Vagy van egy jópár "kupec" is, akik raklapos, vagy kamionos tételben is kiszolgálnak:


[link]

[link]

[link]

2013. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm! Pont ilyen válaszra vártam :-))
2013. febr. 11. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ezek csak ilyen gyors 1-2 perces rákeresés eredményei b2b oldalakon. Ettől azért alaposabban kell eljárnod és jól nézd meg kivel szerződsz.


+ ha tanácsolhatom nézz utána az Eu-n kívüli beszerzésre vonatkozó feltételeknek, és nézz át Kárpátaljára. Ottani magyarok is keresnének csokira magyar piacot.


Ha gondolod tudok adni hozzá kontaktot, de a vonatkozó vám és jogszabályoknak utána kell járni.

2013. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!