Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet kapni olcsón táblás...

Hol lehet kapni olcsón táblás csokoládét, amit újra tudok hasznosítani olvasztással, beleforgatni süteményt, csoki bonbont készíteni? Folyt lent.

Figyelt kérdés
Gondolkodtam olcsóbb csokoládén, valami márka nélküli, de finomra lenne szükség, hogy a sütit beleforgassam, vagy gyümölcsöt. Gondolok itt arra, hogy nem biztos, hogy jól járnék 10DB Milka fehércsokival pénztárcaügyileg :) Márkanév is jól jöhet. Vagy cukrászati boltban kellene vennem?

2012. dec. 1. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor vegyél 120 forintos tejcsokit. Penny-ben, Lidl-ben vannak ilyenek. De ne kakaós tejtáblát vagy tortabevonót!
2012. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát normál táblacsoki, ilyen no name, az is jó, csak a Lidlben, és Pennyben? Ott tudom, hogy akadnak ilyenek. Csak az árakkal nem vagyok annyira már tisztában, rég vásároltam csokit... azt tudom hogy ezek a "márkás" csokik már jó 300Ft körül vannak, abból 1 viszont nem sokra elég...
2012. dec. 1. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Tescoban van finom és olcsó csoki: Ryeland chocolate a neve.
2012. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bp-n tudok egy helyet, ahol 200 ft egy tábla Milka. :D Tehát a 10 fehér Milka 2000 ft lenne. Ha érdekel, írj privit, és megbeszéljük. :)
2012. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pennyben 195 most a milka
2012. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Penny-s Derby táblás étcsokoládé szerintem tökéletes a célra. Szerintem maximum 130-140 Ft, akciósan még olcsóbb. A fehér csokis változat is korrekt süteményekbe, a tejcsokit még nem próbáltam.
2012. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Lidlben és Aldiban meglepően finom táblás csokik vannak nagyon barátságos áron (nem tudom pontosan mennyibe kerülnek, de 200 Ft-nál biztosan nem több)
2012. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!