Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan adjak el E-könyvet?

Hogyan adjak el E-könyvet?

Figyelt kérdés

Ötletben gazdag vagyok, hogy milyen könyvet kellene írnom, hogy mi az ami érdekelné az embereket de nem tudom, hogy kellene értékesítenem.

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 11. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jó dolgokat írsz, mondjuk angol nyelven, akkor tudok segíteni benne, nem 2 soros történet, viszont a magyar piac halott, az emberek inkább leszedik ingyen, mint megveszik.
2013. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos egy szót sem tudok angolul:(
2013. febr. 11. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Az E-könyv nálunk még gyerekcipőben jár sajnos. A magyar közönség nem tekinti értéknek, mert nem tudja kézbe venni, nem tudja lapozgatni, nem érzi az illatát stb. Így ezért pénzt nem szívesen áldoznak rá.

Én, mint könyvszakmában aránylag jártas ember, azt csinálnám a helyedben, hogy gyárttatnék a könyvből egy kisebb példányszámot, amit egy jó weblap segítségével értékesítenék. Így a kereskedelem 50%-os árrése is megspórolható, illetve versenyképesebb ár kialakítható.

Aztán a sikeren felbuzdulva lehet egy elektronikus változat is, jóval olcsóbban a papír alapúhoz képest, de úgy, hogy csak egy gépen lehessen megnyitni, stb, hogy ne tudja boldog-boldogtalan mondjuk egy e-mail csatolmányban küldözgetni mindenkinek.

2013. febr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reménytelen, esélytelen.


Egyetértek az előző hozzászólással, DE:

- ekönyvet eladni nem sok esélyed van, nincs rá fizetőképes kereslet, pláne egy ismeretlen, névtelen szerző írásaira,

- 'gyártatnék a könyvből egy kisebb példányszámot' sajnos a kiadók, nyomdák ára horribilis,

- az e-könyv nem egyenlő egy txt, doc szöveggel, a megfelelő formátum elkészítése is munka,

- 'ne tudja e-mail csatolmányban küldözgetni' minden védelmet fel lehet törni, és fel is törik.


Mit tehetsz?

Megpróbálhatsz kapcsolatba lépni az ebook kereskedésekkel, pl.: [link]



Egyébb lehetőségek:


A könyv szövegét tartalmazó weblapon hírdetés, pl.:AdSense

[link]


Ekönyv adfly link

az adf.ly link egy olyan linkrövidítő rendszer, mely a rajta keresztül áthaladó ("átkattintó") forgalom után a link beküldőjének fizet.

[link]

2013. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!