Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dohányboltot nyitok, egy...

Dohányboltot nyitok, egy ideje nem fizetek TB-t. Mikor derül ki, hogy mennyit kell fizetnem? Megakadályozza-e a bolt nyitást?

Figyelt kérdés
Magánszemély vagyok, még nem vállalkozó. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 12. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyivel lehetsz elmaradva, de ha van a pályázatban rögzített árukészletre és egyéb költségekre, akkor hogy nem futja a Tb-re?


Szerintem kell majd a köztartozás mentesség hozzá.

2013. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként lekérheted a folyószámla egyenleged, ha van ügyfélkapud, vagy a NAV is megmondja, mennyivel vagy elmaradva.
2013. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes beszélned a NAV-al, nehogy büntetés legyen a vége!
2013. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elég hosszú ,de az én nevemre írják a pályázatot és nem tudják, hogy tartozásom van. Visszadobják a pályázatot,vagy be se tudják küldeni, mert kell hozzá "0-ás" papír?

Köszönöm a válaszokat.

2013. febr. 12. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem még idejében szólok! [link]
2013. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, hogy a nevedre írják...


Vagyis a teljes felelősség, mint egyéni vállalkozó rajtad lesz, bárki támogasson is benne.

2013. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te nyitni? Vagy közéjük tartozol? [link]
2013. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!