Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » PTC oldalakról kapott már...

Szilver69 kérdése:

PTC oldalakról kapott már valaki pénzt? Ha van ilyen, melyik/-ek azok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Probux, neobux, clixsense.
2013. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

További PTC oldalak amelyek fizettek nekem és tudom ajánlani.


Cash n Hits:

hirdetésekkel és videók nézegetésével kb 4-5 cent napi kereset. a videónézés kb 3 óra,de nem kötelező nézni. végigfut magától is.ezért kapsz kb 2,5- 3,5 centet attól függ épp mennyi van.

évek óta fizető oldal. a pénz 1 héten belül érkezik. 0,6 dollártól van kifizetés,amit két hét alatt el is lehet érni.



kifizetési bizonylatok:

[link]


[link]


[link]



Twickerz


Ezzel valamivel kevesebbet lehet keresni kezdőként. napi 1,5-2 cent. De ha befizetsz 10 dollárt egy Level 1 tagságért egy évre,akkor napi 8-10 cent jön össze. Ez már havi 3 dollár kb. De lehet pontokból is venni .10 000 pontért kapsz. 1 pontot 1 hirdetés vagy 1 Twixgridért (szerencsejáték) ért kapsz.Ha napi szinten mindent lekattintasz,akkor kb 100 pont jön össze. 3,5 hónap megvan egy egy éves tagság. Ezen kivül van még nyereményjáték is,ahol szintén hirdetéseket kell nézni,és lehet nyerni 10 centet,de akár 5 dollárt is. Én 4szer nyertem 10 centet.


Az oldal nagy előnye,hogy 0,1 dollártól fizet és hamar megérkezik a pénz is.


Amit még nagyon tudok ajánlani az a neobux.A világ legnépszerűbb PTC oldala 20 millió tagja van. Évek óta fizető oldal. Napi 3-4-5 cent kereshető vele a reklámokból,amik napközben is frissülnek. ha tudsz angolul remek lehetőség még sokkal több pénzre a minijobon ,minioffersen keresztül. itt feladatokat kell elvégezni és kapsz érte egy munkáért is több centet. van magyar fórum,ahol mindent meg lehet tudni,mi hogyan működik


regisztrálni itt tudsz.


A Clixense-t is tudom ajánlani.Évek óta stabil oldal. Itt nagyon gyorsan tul lehet lenni a hirdetéseken. napi 3-45 cent szintén kereshető plusz itt is vannak feladatok,amivel jó pénzt tudsz keresni.


Ennek az a hátránya,hogy 6 dollár ha jól emlékszem a kifizetési minimum.



Ez csak pár oldal. ha több pénzt akarsz kihozni ezekből az oldalakból,akkor kb 20-30 oldalt össze kell szedned és kattintani plusz hozzájuk szerezni hozzád csatlakozókat.


Általánosságban elmondható az is,hogy ha veszel tagságot 1 hónapra vagy több időre,akkor többet tudsz keresni,mint ingyenes tagként. Azt a pénzt össze tudod gyűjteni ingyenes tagként is,de ha fizetsz több reklámot kapsz,hirdetési loehetőséget,és sok helyen sokkal hamarabb fizetnek is,mint a mezei ingyenes tagoknak.

De sajnos a ptc oldalak nagy százaláka hamar megszűnik,lecsökken a hirdetések száma ,és ezzel a kereset is,vagy lelép egyszerűen a tulajdonos a pénzeddel.


Én azt javaslom ha komolyan akarod csinálni,akkor fordits rá sok időt,és olvass,olvass próbáld ki tapasztalatból.

Nem könnyű munka,ahogyan elsőre kinéz,viszont rengeteg lehetőség van benne. Nem csak reklámok kattintásából áll.

2013. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Egy hónap alatt 5 dollár össze lehet kattolni referáltak nélkül is."


Havi 1200 forintért megéri erre pocsékolni az időt? :)

2013. febr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok kicsi sokra megy. Aki a kicsit nem becsülii azt a ....


Néhány perces meló az egész mit vársz.


Igen kaptam pénzt már haza is utaltam párszor.

2013. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
...gondolom az utalási díjak el is vitték a keresetet :) Ezek a dolgok úgy működnek, hogy leszerződnek a hirdetőkkel, a kattingatók 1-2%-át az elején mutatóba kifizetik, utána nagy csend, majd az egész megszűnik.
2013. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!