Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen iskola kell ahhoz,...

Milyen iskola kell ahhoz, hogy jósnő lehessek, vagy látnok?

Figyelt kérdés
Kitaláltam, hogy jósnő leszek. Nagyon meggyőző ember vagyok és szerintem tökéletesen helyt tudnék állni. Bár én nem hiszek az ilyenekben, de sokan vannak, akik igen. És mivel eléggé reálisan látom a dolgokat ezért valószínűleg pontosabban jósolnék, mint egy átlag jósnő, aki csak a megérzéseire hagyatkozik. Hogy lehet jósnőként vagy látnokként elhelyezkedni? Tévés nem szeretnék lenni.
2013. febr. 21. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki a jövőbe lát annak tudnia kell. Csak nézd meg saját jövődet és már látod is melyik iskolába is jársz.
2013. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de épp ez benne a lényeg. én nem látok a jövőbe, ahogy a többi jósnő sem! :D
2013. febr. 21. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég ha tudsz hülyeséget beszélni, valamint elég vastag bőr van az arcod helyén.
2013. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olvass el néhány "szakkönyvet". Nem tudom, hogy az átlag könyvesbolt tart-e olyan köteteket, amik konkrétan az emberek átverésének mikéntjével foglalkozik, de érdemes lenne utána nézni.


Amúgy eljátszhatnád, hogy megvágott az áram, vagy beléd csapott a villám, vagy majdnem vízbe fúltál. Szóval valami ütős, de azért hihető sztori, ami előhozta a jós képességed. De ha elolvasol egy ilyen kókler képző könyvet, mert hiszem, hogy ilyen létezik, ott biztos leírják a pálya kezdését is.

2013. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy lépj be a boszorkány egyházba (igen, van ilyen) és ha összehaverkodsz néhány taggal előbb utóbb biztos elmondanak pár trükköt.
2013. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem van akinek vannak ilyen képességei. Mondjuk én 3 ilyen embert ismerek, s mellettük kb 30-at aki azt mondja neki van ilyen képessége, s közben nincs. S annak a 3-nak nincs semmiféle iskolája. Iskolába az jár aki szemét kókler csupán. S ezt érsd magadra is nyugodtan, ha valóban ezt akarod és ilyen formán csinálni.
2013. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon okos ember lehetsz utolsó. :D
2013. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-es : annyira vagyok okos amennyire a kérdező ostoba. Tehát valóban az vagyok, s nem is kicsit. Attól mert csak hülyékkel, kontárokkal hozta össze az élet, az nem jelenti azt, hogy nincsenek is olyan emberek akik valóban rendelkeznek ilyen képeségekkel. Félelemetes dolog igazán. Én nem jósoltatok, mert nem vagyok kíváncsi a jövőmre, ami jön az úgy is jön. De egy-két konkrét információt pl. mondott már nekem ilyen képességű ember, ami valóban úgy lett. Én akkor nem is adtam rá, mert nem tartottam az életemben központi dolognak azt amit egy látnok mond. mert szkeptikus vagyok / voltam én is. Aztán amikor megtörtént amit mondott...Hááát.. hagyjuk. Tényleg félelmetes..


Szóvale szerintem primitívség ebből gúnyt űzni. Azok akik pedig (nem is kevesen) az orruknál fogva vezetik az embereket, azoknak meg lesz a büntetésük valószínűleg. (már kezdem elhinni.)

Nos ennyi!

2013. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kedves #8!

anyád az ostoba, meg te, aki elhiszed, hogy ilyen létezik. képzeld el, holnap meg 2012 február 25 lesz! majd meglátod, mennyire bejön a jóslatom.

2013. febr. 24. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!