Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül egy üzlet...

Mennyibe kerül egy üzlet bérlése Tescoban, Intersparban (nyugati országrész)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semennyibe mert nincs kiadó.
2013. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lenne? :D Annyi van, mint a szemét. Egyébként abszolúte méret függő. A legkisebb is 2-300 ezer, amennyire én tudom.
2013. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb kerül ennyibe.
2013. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben az áruházakban akkor éri meg üzletet bérelni ha megyeszékhelyen van. Jóval nagyobb forgalmat generál mint egy vidéki kisebb áruház. Kasszasori üzletek drágábbak,mert jó helyen van, de pl a stripmall tescok külső üzletei esztétikusabbak és nagyobb alapterületűek 150-500m2 körül.

Én Lidl áruházban bérelek üzlethelyiséget, 120 m2 alapterületen. Pontos összeget nem írok, de a tiszta bérleti költség nincs 2000Ft/hó/m2. Nyilván van pár egyéb költséged, de nálunk önmagában a Lidl reggeltől-estig tele van, így megérte ott nyitni.

Ebbe a szerintem pofátlanul kevés bérleti díjba egy esztétikus külső,automata ajtó,szociális helyiség átlagosan 2m magas üveg kirakat és teljesen klimatizált terület benne van.Cég reklám elhelyezésben nagyon partner a cég (épületre + Lidl "totemoszlopra" is lehet tenni. Ezek plusz költségek persze. A cég honlapján meglehet nézni hol bérelhetőek. De pl. 10-15ezres városokban ilyen 1300-1500 Ft/hó/m2 től vannak üzletek.

2013. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2013. ápr. 5. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!