Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Legálisan lehet itthon topless...

Legálisan lehet itthon topless lángos-bárt működtetni, félmeztelen idős nőkkel?

Figyelt kérdés
És lenne rá igény? :)
2013. márc. 31. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Èn úgy tudom, hogy közterületen, nyilvánosan nem.

vagy is ha egy night klubnak csinálod meg akkor igen. De kint kell lennie, hogy 18 év alattiak nem látogathatják stb...

2013. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Forró olaj mellett félmeztelen, Te nem vagy komplett! Odaállsz magad akkor bátor, ill. vakmerő vagy!
2013. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, de szerintem igény sem lenne rá, elég undorító lenne.
2013. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én jót nevettem, és kitudja, igény lehet rá. Elég groteszk, és perverz ötlet. Ha elég jól lenne reklámozva, szerintem sokan elmennének, és jó pénz lehetne belőle.

A gond viszont az, hogy magyarországon lehetetlen ilyet nyitod. Rengeteg ponton szabályokba ütközik. Ha valahogy lehetne is, hát egy vagyont kéne kifizetned csak az engedélyekre.

2013. ápr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!