Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek milyen jellegu...

Szerintetek milyen jellegu vallalkozas illene hozzam?

Figyelt kérdés

Jelenleg masodeves vagyok nemzetkozi tanulmanyok szakon,ha vegeztem vallalkozni szeretnek,de meg nincs igazan otletem,hogy mit csinaljak.

Eleg kreativ vagyok,jol beszelek tobb nyelven,imadok szervezesi feladatokkal foglalkozni es a legtobb emberrel jol szot tudok erteni.

Kb. 10 millio lenne az indulo tokem.

Szerintetek mi az ,ami jo lehetne nekem?


2013. ápr. 10. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből van 10 milkója annak aki még életbe nem dolgozott ?
2013. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdésem az, hogy ha kreatív vagy akkor miért nincsen ötleted? A másik pedig miért nem olyan szakra mentél ahol a vállalkozással kapcsolatos dolgokat tanulod, és csapatot is tudsz magad köré gyűjteni. Az utolsó mondatomban benne volt a több milliós ötlet amivel kezdened kéne ;)
2013. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

20:43


anyuci+ apuci + gazdag nagyszülőktől.

2013. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!