Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit lehet kezdeni 300 ezer...

Mit lehet kezdeni 300 ezer forinttal?

Figyelt kérdés

bankba nem akarom rakni, kamatoztatni, mert a jelenlegi helyzetben semmit sem ér.

Komolyan kérdem, van 300 ezer forintom, de alig tudok vele mit kezdeni mert se kocsit se házat se semmit nem lehet belőle venni( ezt tapasztalatból írtam, nem felvágásból,a felnőtt létemre elkötözni se nagyon tudok, szüleimen kapaszkodni meg nem nagy élvezet)és munkahelyet is szeretnék váltani, ahol magam ura vagyok nem kéne mindenkit a kirúgással zaklatni.


Milyen ötlet lenne, ha pár ember összeállna és mindenki bele dobna egy előre meghatározott összeget, és 1 kisboltot nyitni abból? mekkora siker lenne?megérné-e? van ebben valakinek tapasztalata? és ha igen, akkor részletezné?

válaszokat előre is köszönöm.



2013. ápr. 11. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

21:13


ilyen hozzáállással fektesd egy dögös nagymellű szőkébe, meg 2 üveg whiskey-be, az való neked nem vállalkozás meg még több pénz.

2013. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

kösz, de inkább passzolok.


mindenestre erre csak annyit mondanék: mindenki magából indul ki. Van aki komolyan kérdezi, van akinek meg csak ennyire futja agyilag.

2013. ápr. 12. 16:37
 13/16 anonim ***** válasza:

Pontosan, én magamtól 100e ből indítottam egy vállalkozást 12 órázás mellett ami most minimális munkával havi 150e -et hoz - adó. És nem kellett itt kérdeznem hogy mibe toljam a pénzem, hanem kitaláltam egy dolgot magamtól.


Szóval igen mindenki magából indul ki, valaki megdolgozik érte míg más a sült galambot szeretné.

2013. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jó, de remélem, az utóbbit nem sértésnek szántad
2013. ápr. 12. 18:59
 15/16 A kérdező kommentje:
nem, nem várom a sült galambot, sőt....
2013. ápr. 12. 18:59
 16/16 anonim ***** válasza:

Én kb. ennyit fektetek most abba, hogy Ausztriában dolgozzak pár hónapon belül.

60 ezer lesz a nyelvtanfolyamom, 150 az első havi lakbér+kaució, a többi elmegy benzinre, kajára egyéb költségekre.

Nem tudom hány éves vagy, de neked is valami hasonlót ajánlanék, ha komoly pénzt akarsz keresni, és lelépni otthonról.

2013. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!