Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi az a BIONET? Aki foglalkozi...

Mi az a BIONET? Aki foglalkozik vele, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
A Facebookon egy idegen nő bejelölt, ő Bionet-es és mindenáron azt akarja, hogy hallgassam meg. Tartok tőle, hogy az ő meghallgatása nem lesz objektív, nyilván a lehető legjobb színben fogja feltüntetni. Engem az érdekel, hogy aki ott dolgozik, aki kapcsolatba került ezzel, az mit mesélne róla.

2013. máj. 1. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Na az ilyeneket baromira utálom. Engem még senki nem keresett meg így senki. Ez egy sz@r dolog aki csak így tud dolgozni, vagy inkább szánalmas. Én már csakazért sem hallgatnám meg, hogyha valaki ilyen bunkó módon csinál valamit. Szerencsére elég ritka fajta. TILTSD LE a ...!


A bionet egyébként a worldventures. Így több infót fogsz róla találni.

A worldventures pedig egy utazási hálózat. Mi utaztunk velük korrekt cég, én ennyit tudok róla a többi része engem nem érdekelt.

2013. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kapásból tiltanám le.
2013. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Swiss Halley-hez hason ló dolog. Ez is ugyan úgy baromság. Láthatod, már aki téged megjelölt is facebook-on próbálkozik, neked is kb. ugyan ezt kéne csinálnod.
2013. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ITK, azért mert valaki rosszul csinál valamit az nem azt jelenti, hogy másnak is azt kell csinálnia. Pont ellenkezőleg. Igaz te mindig általánosítasz.
2013. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6%

És még ez jön nekem azzal, hogy nekem nincs életem, amikor folyamatosan a válaszaim után koslat, hogy kommentálhassa őket. Keress már valami hobbit, légy szívecskés.


Vagy akár ki is fejthetnéd, hogy majd miben lesz, avagy miben kell jobbnak lennie ennek az új próbálkozásnak.

2013. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!