Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mihez kezdjek pénz nélkül?

Taky76 kérdése:

Mihez kezdjek pénz nélkül?

Figyelt kérdés
Mihez kezdjek pénz nélkül, amikor lenne pár épkézláb ötletem vállalkozásokra, mely pénzt termelne?
2013. jún. 5. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Más pénzével a legjobb vállalkozósdit játszani...
2013. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Azért ügyi vagy, hogy sokadszorra sikerült úgy megfogalmaznod a kérdést, hogy ne legyen szabály ellenes! Gratula :)
2013. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
De ha olyan jó ötleteid vannak miért nem veszel fel hitelt?????
2013. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Heeeee :))) Látom másban is felmerült a kérdés :))
2013. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Pénz nélkül semmit sem tudsz kezdeni,az élet pénzbe kerül,semmi sincs ingyen,nem is értem a kérdést
2013. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Általában csak te hiszed azt, hogy jók az ötleteid.. Ha valóban jó lenne tudnál rá pénzt keríteni.
2013. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát tudod sok ember szeretne vállalkozást indítani, ha lenne neki miből. Pénz nélkül max pályázatokhoz tudsz folyamodni és vagy kapsz rá forrást, vagy nem. Inkább sajnos nem.
2013. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

"Hát tudod sok ember szeretne vállalkozást indítani, ha lenne neki miből."


Hát igen, de minek? Remélem te nem olyan vagy, aki azt hiszi alapítok 1 vállalkozást hátradőlök és dúskálok a jövedelemben!

2013. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Kezdd el az üzletet kicsiben és feketén, vagy rabolj bankot és ne bukj le.
2013. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nos, köszi a válaszokat!


Itt nem írtam le, csak korábbi kérdésben(amit moderáltak), hogy hitelhez azért nem jutok, mert már van egy lakáshitelem!

17 évet dolgoztam vagyonvédelemben, aminek a második felét vezető beosztásban, de egyik napról a másikra megszűnt a munkahelyem, mert cégváltás volt és az új cég hozta a saját vezetőjét! (Röviden ez a története annak, miért nincs most munkám)

Az elmúlt két évben a saját tartalékaimat éltem fel, de közben számtalan olyan helyzettel találkoztam, amiben láttam a lehetőséget, de már tőke nem volt rá.


Szeretnék olyan embereket megismerni, akikkel beszélgetve, egymást segítve tudunk előrébb jutni!


Ez lenne itt a lényeg kérem!


Köszönöm a további érdemes hozzászólásokat!


Üdv.

2013. jún. 5. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!