Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénz kellene sürgősen. Mihez...

Pénz kellene sürgősen. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Hárman élünk egy elég nagy családiházban anyukámmal és a bátyámmal, akik kidolgozzák a lelküket is, hogy fenntudjuk tartani a lakást mióta nevelőapám itthagyott minket. Már minden aranyunk zálogban és nem tudjuk kiváltani, rokonokra nem számíthatunk. A családsegítőszolgálathoz fordultunk, segítettek amit tudtak, de ez már kevés. Csak gyűlnek a csekkek, most kaptunk felszólítást, hamarosan áram nélkül maradunk. Egyszerűen nincs megoldás. Egy ideje pszichológushoz járok, sokat szorongok a nélkülözésünk miatt, hogy nem tudok szépen öltözni és elviselhetetlen látni, hogy anyukám egészsége is egyre romlik a 4 műszakos rob otmunka miatt. Nem tudom mihez kezdjek, bár tudom nem vagyok egyedül a helyzetemmel. Szívesen levenném a terhet a válláról de iskolába kell járjak.

Már a legrosszabb is megfordult a fejemben, hogy valahogy tehessek a közösbe.. Ez rettenetes! Kérlek adjatok ötleteket, mit tehetnénk?



2013. jan. 29. 23:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Szia, igen valoban sokaknak van ma manapsag ilyen jellegu problemaja... S valoban nem egyszeru, foleg, hogy suliba jarsz. Azonban szerintem, ha van olyan dolog, amit szivesen csinalnal, gondolok itt peldaul szalvetatechnikara, kisutos gyurmazasra, szappangyartasra vagy vmi olyan hobbyra, amihez van erzeked, probald ki, s el tudod adni a kornyezetedben, vagy akar a neten is. :-)
2013. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagy a ház, adjátok ki egy részét albérletbe.
2013. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
59%
Mi a pontos oka hogy nem jöttök ki, ha dolgoztok? Hiteletek van?
2013. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az albérlet kiadás jó ötlet. De megpróbálhatjátok eladni. Vagy a bátyád mehetne külföldre dolgozni ideiglenesen, ott számunkra csillagászati fizetések vannak és fiatal férfiak számára mindig van munka.

Ne állj prostinak! Annak nagyobb ára van, mint haszna.

2013. jan. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Esetleg vállalhatnál diákmunkát, abból is lenne valamennyi pénz, vagy nem tudom, tudnál korrepetálni ha valamiből jobb vagy!
2013. jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
el kell adni a nagy házat
2013. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Persze, eladni... sajnos ez nem olyan könnyű. May áron alul lehetne.
2013. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Csillagászati fizetések? Meg csillagászati megélhetési költség is. Éltem 4 évet külföldön, és itthon sem élek rosszabbul, mint kint.
2013. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A házat 2 éve hirdetjük.Semmi. A bátyámnak nincs szakmája, most is kisegítőként dolgozik sajnos. A diákmunka jó ötlet, de itt miskolcon nincs túl sok lehetőség.. Mindenesetre köszönöm
2013. jan. 30. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
házeladás
2013. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!