Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki le tudná írni nekem...

Valaki le tudná írni nekem részletesen, hogy mi kell egy jobb kocsma/bár/pub/vendéglátó helyiség alapításához?

Figyelt kérdés
És ha már ezeket leírta, szerintetek, mitől lesz jól menő egy ilyen hely?

2013. jún. 5. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban,jó árba legyen a pia,igényes környezet,jó helyen legyen
2013. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő környék kiválasztása alap. Rutinos, vállalkozó szellemű tulajdonos. Ezek szerintem alap dolgok.
2013. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyományos dolgok és mégis valami újítás, ami becsábít fizetőképes vendégeket is és nem csak a fröccsöt szopogató alkeszeket vagy a focit néző otthon unatkozó magányos pasikat akik szintén egy sör mellett ülik végig az estét. Meg kell találni a szegmenst aki fizetőképes és hajlandó arra költeni amit kínálsz.
2013. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor konkretizálom, Pécsen lenne, vagy legalábbis én Pécsben gondolkodom. Ott mely környék lenne ideális?

Én egy fiatalos, pörgős helyet szeretnék. Nem rom kocsmát, csak valami kicsit bohém beütésűt...

Mennyi pénz kellene az elindításához?

2013. jún. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!