Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Más is kap ilyen átverős vagy...

Más is kap ilyen átverős vagy MLM gyanús üzeneteket?

Figyelt kérdés

" Hello!

Ha befektetést keresel tudok ajánlani rövid vagy hosszú távút is 10% havi hozamokkal! 50ezertől kezdhető! Akár még megélhetést is biztosít Ha bővebben érdekelne kérlek írj!

ÜDv,

R"



2013. jún. 6. 07:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%
Én is kaptam ilyet, de miből veszed, hogy átverés? Én kb. 8hónapja kaptam és rá 2hónapra 50ezerrel kipróbáltam most pedig 200.000,-Ftom van nála! Egyik hónapban még duplán is fizetett! De ha téged átvert akkor légy szíves írd meg! Köszi
2013. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
11%
Kíváncsivá tettél, mitől átverés??! Részleteznéd valamivel? Vagy csak megállapítod? Hálásak lennénk szerintem!
2013. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Aham..az egész jól szokott működni addig, amíg nem akarja az ember visszakapni a kamatokkal növelt pénzét :D

Ez persze nem azt jelenti, hogy a fenti személy is ilyen- de a baráti körömben sokan beleszaladtak már csalókba. Papírforma szerint eszméletlenül gyarapodott a pénzük, de a valóságban átverés volt az egész.

2013. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Én minden hónapban kapom a hozamot, mert ilyen virtuális pénzgörgetésben nem hiszek! Legyen inkább kevesebb de több :))
2013. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy így tények nélkül közölnek valamit a nép meg ugrik rá! Nem tudom, én szeretek előtte meggyőződni arról amit kiírok vagy kiejtek a számon! Lehet maradni vagyok.
2013. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

Adj nekem is 50 e-et kedves első, ezért havonta küldök neked egy e-mailt hogy 50%ot nőtt a pénzed.. Persze a pénz végig nálam marad, ha meg akarod kapni akkor lebeszéllek róla.


Majd akkor örülj ha az a 200e-ed nem másnál van, hanem a te számládon csücsül. Amíg nincs ott, addig nem a tied!

2013. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%

Nagyon tudsz olvasni látom... írtam, hogy havonta kapom a 10%ot és egyik hónapban kaptam 20% mikor akkorát bukott az arany! Amúgy kötöttünk egy kölcsönszerződést is...

Te mit tudnál felmutatni a múltadról? Vagy milyen biztosítékot vállalnál?

2013. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
19%

Ez is értelmes vita lesz.... Tények elvétve vannak csak...

Tisztara mint a parlament ha Te valamit jobban csinálsz nálam biztos, hogy csaló vagy :))

2013. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

"Amúgy kötöttünk egy kölcsönszerződést is..."


Ja, az az amivel kitörölheted, ha bukják a pénzed :)


Az erre épülő tipikus átverés amúgy úgy működik, hogy a delikvens gyanakvó, el sem akarja hinni, hogy egy ilyen CSODÁLATOS befektetést ajánlanak neki és ódzkodik a befektetéstől.


Ilyenkor mondja neki a jóember, hogy tegyen be kevés pénzt és majd meglátja! Beteszi, kapja utána az álomkamatot (trükkösebbek csak feltüntetik valami kamu elszámoláson :) ). Emberünk pár hónap / fél év után megnyugszik és azt hiszi megtalálta az aranytojást tojó tyúkot. Aztán fogja az összes megtakarítását, odaadja a csodabrókernek, aki ugye mindent megígér, még "kölcsönadáit" is írnak róla (LOL). Aztán lelép és beint. Perelheted, vagyon nincs a nevén. kiröhög a per végén. És ennyi a történet.


A még rosszabb verzió, amikor nem szándékos az átverés, hanem valami "huszonéves tőzsdemogul" azt hiszi csodát tesz, beleteszi MÁS pénzét szuper rizikós befektetésekbe aztán imádkozik, hogy bejöjjön. Aztán ha nem jön be akkor bukta a pénzt és kész.

2013. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
21%
Honnan tudod mi szerepelt a kölcsönszerződésben? Látom TE nagyon világi embernek tartod magadat mert csak úgy és csak az létezhet amit Te állítasz! Utólag derült ki, hogy van ismeretségi körömben olyan ember aki már több mint 1éve vannak kapcsolatban egész pontosan 13 hónapja és minden alkalommal megkapta a 10%át! Akkor erre mit mondasz? Nem mondom biztos nagyon sok csaló is van de azért mindenkiről ezt állítani szerintem felelőtlenség!!! Hány magyar bűnöző él közöttünk... még sem mondják azt külföldön, hogy minden magyar bűnöző!!! Te tudod mit ha esetleg meglépne az illető a pénzemmel akkor fogok írni neked és küldök 50.000Ftot, hogy Te milyen jó fej voltál nekem és figyelmeztettél.
2013. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!